#Newsy kang daniel

Kang Daniel utworzył jednoosobową wytwórnię przed solowym debiutem

Kang Daniel Establishes His Own One-Man Agency Ahead Of Solo Debut

Kang Daniel oficjalnie utworzył jednoosobową wytwórnię, przygotowując się do wydania długo oczekiwanego solowego albumu,

10 czerwca nowa wytwórnia Kang DanielaKONNECT Entertainment potwierdziła, że niedawno założył biuro w dzielnicy Gangnam w Seulu. Nazwa wytwórni jest złożona ze słów ,,Korea” oraz ,,Connect”, co oznacza, że Kang Daniel chce połączyć Koreę z resztą świata poprzez swoje nadchodzące aktywności.

Przedstawiciel KONNECT Entertainment wyjaśnił decyzję Daniela o utworzeniu jednoosobowej wytwórni:

,,Kang Daniel postanowił pójść w kierunku utworzenia jednoosobowej wytwórni po rozważeniu każdej możliwej perspektywy, jaka struktura agencji najlepiej będzie pasować do jego przyszłych aktywności. Idol podjął taką decyzję również dlatego, że chciał powrócić do swoich fanów, którzy czekali na niego przez dłuższy czas.”

Kang Daniel wrócił do fanów w dniu 9 czerwca, prowadząc pierwszy od długiego czasu live na Instagramie. W tym dniu ujawnił również, że pracuje nad swoim solowym albumem.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PaulaSuzuKolin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kolin
Gość
Kolin

Fajnie, że się chlopak rozwija i szuka nowych wyzwań 💓

Paula
Gość
Paula

To odważny ruch ale szczerze mówiąc to trochę się boję. Prowadzenie wytwórni to nie jest taka prosta sprawa. Rozumiem że nie chce podpisywać umów z innymi wytwórniami po tym co się wydarzyło ale to trochę taki skok na głęboką wodę.

Suzu
Gość
Suzu

Mało rozsądny krok jak na debiutanta… wątpię by solowo zarobił tyle pieniędzy by utrzymać agencję i opłacać sobie wszystko…
Raczej na debiucie się skończy.

Paula
Gość
Paula

ma bardzo dużą popularność ale bardziej ograniczającą się do Korei i ogólnie Azji. Tam będzie popularny bo ma już bardzo oddanych fanów co do reszty świata dużo będzie zależeć od piosenek jakie wypuści. Na pewno nie będzie brał pod swoje skrzydła dzieciaków czy próbował stworzyć jakieś nowe grupy przynajmniej nie w najbliższej przyszłości więc koszty z tym związane raczej go nie dotyczą więc wydaje mi się że będzie aż tak źle. Jestem ciekawa czy ma kogoś kto się na tym wszystkim zna (prowadzenie firmy, ma kontakty w branży itd.) bo samo jego imię i popularność może nie wystarczyć jeśli chodzi… Czytaj więcej »