RM ujawnił dlaczego Jimin mało spał w samolocie w przeciwieństwie do pozostałych członków BTS

RM z BTS powiedział dlaczego Jimin mało spał podczas podróży samolotem w odróżnieniu od innych członków zespołu.

Niedawno Jimin i lider BTS – RM prowadzili razem transmisję na VLive i RM ujawnił, że podczas 10-godzinnego lotu z Londynu do Korei Południowej wszyscy członkowie BTS poza Jiminem spali. Powiedział:

„Jimin od momentu wejścia na pokład, aż do lądowania ciężko ćwiczył język angielski„.

Dodał, że zajęło mu to 8 godzin.

Kiedy RM wyraził to, jak bardzo jest pod wrażeniem, Jimin odpowiedział:

Zacząłem się uczyć tego języka, ponieważ chciałem pomóc naszemu liderowi, który zawsze wykazuje się umiejętnościami językowymi w wywiadach.”

Rzekł również, że uczył się tego języka podczas oglądania animowanego filmu „Boss Baby„.

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

14
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
OliwiakaAdaKasoaArisa^^Nah Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Julia
Gość
Julia

To że nie tylko on chce pomóc liderowi w wywiadach angielskojęzycznych to to jest cudowne !

Elena
Gość
Elena

Bardzo interesujące. Nie masz ciekawszych tematów?

Easy
Gość
Easy

To jest właśnie niestety pięta achillesowa BTS :/
RM odwala kawał dużej roboty ale czasami niektóre wywiady wyglądają komiczne jak widać miny chłopaków, którzy zbyt dużo nie rozumieją niestety z rozmowy reporterów :p
Na szczęście już coraz lepiej im idzie 🙂

Vaka
Gość
Vaka

Nie wiem skąd pomysł, że wyglądają jakby nie rozumieli co się do nich mówi, bo z tego co zaobserwowałam w ostatnich wywiadach jest akurat całkiem inaczej. Nie wiem dlaczego ludzie sądzą, że skoro oni kiedyś nie rozumieli angielskiego ni w ząb, to już na zawsze zatrzymali się na tym etapie. -_- Fakty są takie, że coraz lepiej im idzie. Suga od dawna (co najmniej od 2017 roku) pokazywał, że sporo rozumie, Jungkook ostatnio na vlive też mówił, że mniej więcej orientuje się w tym, co RM i dziennikarze mówią po angielsku (widać jak na ostatnich wywiadach uważnie słucha), reszta też… Czytaj więcej »

Annn
Gość

Noo oni rozumieją tylko nie wiedzą jak odpowiedzieć i tak na Wembley dużo gadali po angielsku gdyż w szkole ani prywatnie wcześniej nie uczyli się tego języka

Paula
Gość
Paula

Dla mnie jest to celowy zabieg. Wystarczy zobaczyć jak bardzo poprawili się z językiem japońskim. Jeszcze kilka lat temu znali tylko pojedyncze słowa a teraz normalnie prowadzą show po japońsku. Mają organizowane lekcje by nauczyć się tego języka więc dlaczego nie mieli tak samo z językiem angielskim? Przecież znając angielski i robiąc show po angielsku dotarli by do większej ilości fanów (USA i większość zagranicznych fanów zna przecież ten język) dlaczego więc wybrali naukę języka który da im mniej korzyści? Sprawa jest prosta. Światowi fani gdy usłyszą łamany angielski i próby odpowiedzi na pytania w zagranicznych wywiadach to zachwycają się… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

Hmmm, to naprawdę ciekawa teoria, ale jakoś nie jestem przekonana. Przede wszystkim nie sądzę, by x lat temu, kiedy zastanawiali się, którego języka bardziej warto się nauczyć angielskiego, czy japońskiego ktokolwiek w tej wytwórni snuł aż takie dalekosiężne plany. To przecież w ogóle była wytwórnia, która miała trudność z przebiciem się w Korei, a co dopiero zagranicą i raczej ani Big Hit, ani BTS nie myśleli, że zajdą tak daleko, że będą aż tak sławni. Dla nich liczyło się to, by dostać Daesanga, a nie podbijać Amerykę. Cała ta sława zagranicą wydarzyła się niejako przypadkiem, nie raz mówili o tym,… Czytaj więcej »

Vaka
Gość
Vaka

Czemu znowu mi wyszła epopeja zamiast krótkiego komentarza jezu -_-

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Vaka, Twoje komentarze są coraz dłuższe xD

Vaka
Gość
Vaka

W ogóle polecam cały ten vlive, bo był naprawdę interesujący. Prowadzili go przez ponad godzinę i prawie w ogóle nie było ciszy między nimi. To była bardzo intensywna i ciekawa rozmowa. Zresztą zarówno RM i Jimin wydają się mieć mocno refleksyjne natury i ich solowe live’y są zawsze dość wciągające i dostarczają wielu nowych informacji o zespole, czy albumach, a ten live pokazał, że razem to już w ogóle stanowią genialne konwersacyjne duo. ;D

Nah
Gość
Nah

Bardzo interesujące.

Kasoa
Gość
Kasoa

To był lot z Brazylii do Londynu a Live prowadzili w Paryżu… Porządne rozeznanie tematu widzę XD

Ada
Gość
Ada

Jimin pokazał tym iż jest bardzo wytrwały. Jest on moim faworytem.

Oliwiaka
Gość
Oliwiaka

Normalnie gratulacje jimin xd

%d bloggers like this: