#Newsy YG Entertainment

KBS ujawnia, że Yang Hyun Suk jest oskarżony o posyłanie gróźb w stronę osoby, która składała zeznania przeciwko B.I

KBS Reports Yang Hyun Suk Accused Of Threatening Informant Over Testimony About B.I

W dniu 13 czerwca „KBS News” ogłosiło, że donosiciel „A” – którą według plotek jest Han Seo Hee – wyznała, że była zastraszana przez Yang Hyun Suka w związku z jej zeznaniami przeciwko B.I.

23 sierpnia 2016 roku, czyli następnego dnia po jej przesłuchaniu przez policję w związku z podejrzeniem o zażywanie narkotyków przez B.I, Seo Hee została wezwana do biura YG Entertainment, gdzie miała spotkać się z Yang Hyun Sukiem.

W zeznaniach adwokata Bang Jung Hyuna złożonych w jej imieniu do Komisji Antykorupcyjnej i Praw Obywatelskich wyznała, że była zastraszana przez Yang Hyun Suka.

Bang Jung Hyun powiedział, że kazał zarówno jemu jak i Seo Hee wyłączyć telefony, zgadzając się tym samym nie nagrywać rozmowy. Następnie według adwokata Yang powiedział:

„To dla mnie nie problem, aby postawić Cię w niekorzystnej dla Ciebie sytuacji”.

Bang Jung Hyun wyznał:

„Zanim donosicielka [Seo Hee] spotkała się z przedstawicielem YG, wyznała policji całą prawdę. Kiedy składała swoje pierwsze zeznania opowiedziała o wszystkim, m.in. fakt, że zażywała wraz z nim marihuanę i wręczyła mu LSD kiedy poprosił ją, by zdobyła dla niego ten narkotyk. Powiedziała dokładną datę oraz lokalizację spotkania. Jednak policja nie wszczęła dochodzenia.”

Według adwokata Yang Hyuk Suk powiedział:

„Nienawidzę kiedy moi artyści muszą chodzić po komisariatach jeśli chodzi o takie sprawy. Dostaniesz wystarczającą rekompensatę i wyznaczę dla Ciebie prawnika, więc idź na posterunek i zmień wszystkie zeznania.”

W trzecim przesłuchaniu, które odbyło się 30 sierpnia, Seo Hee udała się na policję zmieniając swoje zeznania, w których wyznała, że B.I nigdy nie miał nic wspólnego z narkotykami.

Chociaż YG Entertainment potwierdziło, że spotkanie z Han Seo Hee faktycznie miało miejsce, zaprzeczyli doniesieniom, że kazano jej zmienić zeznania.

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

15
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
I like thatCharmUnaAnnnzaar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zaar
Gość
zaar

Jeszcze wczoraj część wk….. że Papa nie bronił swojego artysty, bronił i za to pewnie pójdzie też siedzieć.

Ja.
Gość
Ja.

Cóż groźnie dziewczynie żeby zmieniła zeznanie jest karalne. Mam nadzieję, że odpowie za swoje przewinienia, jednak coś takiego się nie stanie

Vaka
Gość
Vaka

No i jak widać „bronił” trochę za bardzo. xD
Świetnie jeśli pójdzie siedzieć.

I like that
Gość
I like that

Ta Han zniszczyła Big Bang a teraz IKON… po co się wogle pojawiła… człowiek zbędny na świecie.

Ja.
Gość
Ja.

Nie zmuszała ich do brania. A B.I nawet ostrzegała przed tym narkotykiem. Więc powiedz mi kto jest winny? Jakby nie brali to wcale by nie zostali „zniszczeni”, każdy ma swój rozum

harukaze
Gość
harukaze

Prawda, kazdy ma swoj rozum, ale ona te narkotyki proponowala osobom, ktore byly juz, mozna powiedziec, na granicy wytrzymalosci.
Gdy juz nie wiesz co ze soba zrobic, wszystko doslownie cie pozera a ktos przychodzi i mowi „wez to, zrelaksujesz sie, poczujesz lepiej…” to co nie wezmiesz? Zdesperowani ludzi robia rzeczy, ktorych normalnie by nie zrobili. Kto siega po alkohol, kto po narkotyki, kto sie samookalecza… mozna wymieniac bez konca.
Jedyne o co mozna sie klocic to dlaczego nie szukali pomocy specjalistow, ale tu w droge wchodzi specyficzna koreanska mentalnosc…

zaar
Gość
zaar

Skąd ty możesz wiedzieć kto był na granicy wytrzymałości? Może brał bo lubił być na haju, poza tym nie słyszałem o kimś kto bierze narkotyki i zaczyna od twardych.

Ja.
Gość
Ja.

Racja a poza tym z wiadomości można było wywnioskować, że chce brać narkotyki aby stać się geniuszem

Annn
Gość

Noo świat kpop wymaga poświęceń, wielu godzin bardzo ciężkiej pracy, nie wiesz kiedy zadebiutujesz, więc łatwo załamaną osobę nakłonić do no narkotyki, alkohol czy wejście do sekty.

Edyta
Gość
Edyta

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ona na nich donosi? Aby dostac więcej kasy? Nie pochwalam zachowania B. I ale jest mi po prostu smutno dlaczego muszą mu przez to niszczyć całą karierę.

Ja.
Gość
Ja.

Została zniszczona na jego życzenie. Nie róbcie z niego ofiary

zaar
Gość
zaar

Rozumiem że pochwalasz składanie fałszywych zeznań jeśli chodzi o reputacje idola ;>

I like that
Gość
I like that

J ak.to czemu… ktoś jej za to placi pewnie konkurencja.

Una
Gość
Una

Jak tylko widzę, że ktoś wywołuję tę całą Han Seo Hee to mnie krew zalewa. Boże, jak ta laska szuka atencji…

Charm
Gość
Charm

Tu się zgodzę. Ona po prostu szuka okazji, aby o sobie wspomnieć. Co do artykułu, to raczej oczywiste, że będzie zatajał to co niewygodne dla wizerunku artystów i wytwórni, mimo iż to karalne.