Seungri jest oskarżony o dokonanie siedmiu przestępstw

Seungri Forwarded To Prosecution On 7 Charges

Seungri jest oskarżony o dokonanie łącznie siedmiu przestępstw.

W dniu 25 czerwca, Metropolitan/Provincial Special Detective Division of the Seoul Metropolitan Police Agency ujawniło, że Seungri został oskarżony o nakłanianie do prostytucji, malwersacji zawodowej funduszy klubu Burning Sun, defraudacji zawodowej opłat adwokackich, podżegania do zniszczenia wszelkich dowodów przeciwko niemu, naruszenie ustawy o szczególnych przypadkach karania itp. przestępstw seksualnych i inne.

Został on jednak przekazany do prokuratury z zaleceniem nie wniesienia oskarżenia w związku z podejrzeniami o mediację prostytucji podczas przyjęcia urodzinowego, co miało miejsce w grudniu 2017 roku.

Czekajcie na więcej szczegółów.

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

17
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
IksSuzumaLavender TaeVakachoolcze Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
choolcze
Gość
choolcze

Jeśli teraz nic z tym nie zrobią, to ja już naprawdę nie rozumiem.
Seungri zasiał poważny skandal, był okres, w którym mówiono tylko o Burning Sun, na temat którego odkrywano kolejne fakty.
Jak nie wytwórnia broniąca niewinności Seungriego, to przekupsta przy przekręty na policji.
Ten człowiek zasługuje na srogą karę, która, mam nadzieję, że go nieominie, jak mu się udawało dotychczas.

choolcze
Gość
choolcze

przekupstwa czy*

I like that
Gość
I like that

Uwielbiam koreańskie portale plotkarskie… takie rzeczy co oni pisza to oskar gwarantowany!

Vaka
Gość
Vaka

Eeee, co? Czytałaś w ogóle oryginał po angielsku na soompi? Który jest znacznie dłuższy niż to powyżej i zawiera więcej informacji, np. cytaty policji. Soompi napisało go zresztą na podstawie dwóch artykuł z Naver. A źródłem (jak można przeczytać nawet w powyższym artykule) jest policja.

Vaka
Gość
Vaka

Swoją drogą nie bardzo rozumiem dlaczego aż tak skróciliście ten artykuł? Bez urazy oczywiście, ale przecież w oryginale jest znacznie więcej, co pomaga bardziej zrozumieć całą sprawę 🙂

Excuse me?
Gość
Excuse me?

Co z tego .Juz zalozyl sobie nową resturacje i sie cieszy ,woec nwm jak dziala to prawo w Korei ,ale bardzo slabo .

Paula
Gość
Paula

zaraz to on sobie ucieknie do wojska i na tym się skończy. Jak wyjdzie po 2 latach to nikt już o tym nie będzie pamiętać. Pewnie będzie trochę szumu jak zostanie zwolniony z wojska ale po tygodniu już o tym zapomną a Seungri poleci sobie do Japonii gdzie będzie żył długo i szczęśliwie. Prawda jest taka że nic mu nie zrobią. Nawet jak dostanie jakieś zarzuty to będą to zawiasy albo wpłaci kaucje (kasę to on ma) i na tym sprawa się zamknie.

Iks
Gość
Iks

Wpływowi znajomi i przyjaciele – którym kryje cztery litery – nie pozwolą mu zrobić większej krzywdy poza utratą reputacji i imienia. Ktoś musiał się podłożyć z tej całej bandy *tu wstawić brzydkie cenzuralne słowo* a Seungri – członek legendarnej grupy, król rozrywki i akurat przed służbą wojskową idealnie się nadał w tej sprawie.

Honey
Gość

Szeczerze ? To ja nadal podziwiam go za talent do śpiewu i jakoś przestępstwa ,które popełnił wogole mi nie przeszkadzają. 🙄

Iks
Gość
Iks

Tutaj się zgodzę. Na pewno będzie brakować jego osoby w świecie kpopu i z chęcią będę wracała do jego piosenek. Wielka szkoda, że po drodze stracił pasję do muzyki i zmarnował swój talent dla biznesu i szemranych znajomości.

choolcze
Gość
choolcze

Co do wokalu Seungriego – zgodzę się, jednak co do reszty już nie do końca.
Świat nie może tak po prostu pozwolić mu wrócić na scenę, bo ładnie śpiewa.
Dokonał prawdziwych świństw i należy mu się za to należyta kara.

Suzuma
Gość
Suzuma

Bycie marionetka w czyis rekach, robienie co szef każe… Czasami wdepniesz w coś z czego wyjscia nie ma. Jakie świństwa? Że kręcił na podatkach? Nie on jedyny, wiesz ilu ludzi oszukuje kraj. Albo że oglądał filmiki JJY… nie on jedyny. Wielu idoli to oglądało i.żaden nie zareagował Albo.że załatwił panienki dla jakiś japońskich dziadów… sorry prostytutki taki sobie zawód wybrały, za taki im płacą, nie da się Zmieniać nikogo na siłę. Co do gwałtów i ataków na dziewczyny w BS, wiedzial czy nie wiedział tego nie wiemy. To wie tylko on i to już kwestia jegp sumienia jeżeli zezwalal na… Czytaj więcej »

Suzuma
Gość
Suzuma

Ja również nie mam do niego wielkiego żalu bo tak naprawdę winny jego w tym jest niewiele.
Podłożył się dla znajomow, wziął całą winę na siebie nie sypiac nikogo.
Nie wiem czy z lojalności czy ze strachu. Być może chciałby powiedzieć ale nie może…
Szkoda że jego kariera w Big Bang i kpopie skończyła się w tak przykry dla fanów sposób.

Iks
Gość
Iks

Wiadomo, że Seungri jest na szarym końcu tego łańcucha pokarmowego. Jednak dobrze prosperujący biznes, a w tym kluby są najbardziej narażone na mafie i trzeba mieć tego w pełni świadomość. Nawet w Polsce kluby opłacają tzw haracz „za ochronę” bo inaczej nie mają szans na działalność. I to samo spotkało Seungriego, sam dał się w to wciągnąć, otwierając biznes klubowy a jakie tam były układy, to tylko on wie. Szkoda chłopaka, ale sam sobie jest winny.

%d bloggers like this: