Koo Jun Hoe (iKON) przestał obserwować Yang Hyun Suka na Instagramie + nadal obserwuje B.I

Niektórzy artyści z YG Entertainment chcą zerwać całkowicie kontakt z byłym dyrektorem wytwórni.

Koo Jun Hoe (iKON) przestał niedawno obserwować Yang Hyun Suka i innych na Instagramie, zmniejszając liczbę osób, których obserwuje z 20 na 15. Internauci zauważyli również, że Jun Hoe nadal obserwuje B.I i resztę członków zespołu iKON, ale przestał obserwować resztę kont YG, w tym WINNER

Jak myślicie, co to oznacza? Istnieje wiele spekulacji dotyczących tego, jakie znaczenie mają działania Jun Hoe wśród wszystkich zaistniałych sytuacji. 

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IksPaula Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paula
Gość
Paula

Ucieszyła mnie ta wiadomość. B.I jest młody zrobił głupotę za którą musi ponieść konsekwencje ale dobrze że nie jest w tym wszystkim sam. Połowa Korei go teraz wyzywa więc dobrze że przynajmniej jego przyjaciele się od niego nie odwrócili (a przynajmniej tak to wygląda). Boję się za to o Jun Hoe bo to co zrobił to taki trochę środkowy palec w stronę wytwórnii i pokazanie że się z nimi nie zgadza. Mam tylko nadzieję że nie będzie mieć po tym nieprzyjemności.

Iks
Gość
Iks

YG ent. w programie Lee Hi, ocenzurowało cały plakat iKON oraz Big Bang… To się wkurzył. :’D

Iks
Gość
Iks

Od samego początku staff iKON oraz rodziny członków pokazywały wsparcie dla B.I. Warto również zaznaczyć, że nie tylko przestał obserwować, ale również zmienił zdjęcie profilowe, które oznacza: Gdziekolwiek zamieszkasz (pójdziesz), zawsze będziemy razem. Chociaż nie tylko June pokazał wsparcie, ale Bobby również tworząc specjalną playlistę na spotify nazwaną „777” (czyli ot7 a nie ot6), gdzie znalazły się utwory o głęboki znaczeniu – przeciwnościach, wrogości ludzi i lojalności. Ogólnie mam nadzieję, że chłopcy będą trzymać się razem. Czy to będzie w YG czy w innej wytwórni czy też otworzą coś własnego. W końcu od początku sami tworzyli własną muzykę, tekst i… Czytaj więcej »

%d bloggers like this: