Policja wezwie Yang Hyun Suka z powodu śledztwa w sprawie zarzutów o zapewnianie korzyści seksualnych

Agencja Policji Metropolitalnej w Seulu rozpoczęła dochodzenie w sprawie Yang Hyun Suka i wysunęła wobec niego zarzuty, że dostarczał usługi seksualne inwestorom zagranicznym. Policja nie uznała go za podejrzanego co oznacza, że jest uważany za świadka, a obecnie prowadzone są dochodzenia. Yang Hyun Suk wypowiedział się ostatnio na temat zarzutów przeciwko niemu, co wzbudziło podejrzenia o możliwości zmowy policji. 

”Rozumiem, że zarzuty przeciwko mnie, dotyczące przysług seksualnych zostaną wkrótce załatwione podczas dochodzenia wewnętrznego przez policję, bez wniesienia oskarżeń.”

Yang Hyun Suk jest obecnie podejrzewany o pomoc w dostarczaniu usług seksualnych, obdarowywaniu prostytutek w bogate prezenty oraz organizowaniu wakacji dla 10 prostytutek i malezyjskiego miliardera Jho Low. PSY, który był również obecny na jednej z kolacji, na której miały miejsce rzekome usługi seksualne, niedawno zakończył pierwszą rundę przesłuchań i dochodzeń. 

Bądźcie na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat skandali Yang Hyun Suka

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Szargarita Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Szargarita
Gość
Szargarita

Mam nadzieję, że nie okaże się teraz, że PSY jest w coś zamieszany, bo naprawdę stracę wiarę w ludzkość…

%d bloggers like this: