Big Hit Entertainment odpowiada na doniesienia o koncertach BTS w Seulu planowanych na październik

Big Hit Entertainment Responds To Reports Of BTS Holding Seoul Concerts In October

8 lipca osoby wtajemniczone z branży muzycznej ujawniły, że pod koniec października odbędą się koncerty BTS w Seulu w ramach trasy „Love Yourself: Speak Yourself”.

Różne źródła ogłosiły, że koncert odbyłby się w Seoul Olympic Stadium, który mieści ponad 60,00 tysięcy osób, aczkolwiek dokładne daty koncertów nie zostały jeszcze ustalone. Może odbyć się do czterech koncertów na stadionie ze względu na ich popularność, co wymaga jednocześnie większej przestrzeni w ich napiętym harmonogramie. Dodano również, że grupa może mieć w planach koncert także w innym kraju przed tym w Seulu.

9 lipca, wytwórnia Big Hit Entertainment odpowiedziała na doniesienia ogłaszając, że ujawnią daty po dokładnym sfinalizowaniu harmonogramu ich artysty.

BTS rozpoczęli światową trasę „Love Yourself” w sierpniu 2018 roku, która okazała się ogromnym sukcesem i fani mieli okazję zobaczyć film „Love Yourself in Seoul’‚.

Edytor: Milkyun


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: