Pracownik, który założył ukryte kamery na Shin Se Kyung i Yoon Bomi skazany

Pracownik, który założył ukryte kamery w prywatnych pokojach Shin Se Kyung i Yoon Bomi w programie „Food Cart Without Borders” został skazany na 3 lata zawieszenia.

10 lipca na rozprawie skazującej sędzia Kwon Young Hye z Wydziału Karnego 14 w Południowym Sądzie Rejonowym w Seulu skazał pana Kima na 1 rok i 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata.

​Ława podkreśliła:

„Charakter przestępstwa nie jest dobry, jeśli weźmiemy pod uwagę motywy, treści, środki i metody przestępstwa, instalując kamery w miejscu zakwaterowania – gdzie prywatność powinna być najbardziej szanowana. Oskarżony musi nosić ciężką odpowiedzialność za wykorzystanie jego pozycji w zespole filmowym w specjalnym środowisku zagranicznych stron filmowych w celu popełnienia nielegalnych działań.”

Wyjaśnili również kontekst, w którym należy go ukarać:

„Rozważaliśmy następujące punkty, że oskarżony przyznał się do przestępstwa już na etapie dochodzenia, nie ma rejestru karnego, skonfiskowano kamery i nie nastąpiły żadne dodatkowe szkody takie jak filmy rozprzestrzeniające się na zewnątrz itp.”

 

Edytor: veryunusual


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: