ONE opuścił YG Entertainment

ONE Reveals He Left YG Entertainment

ONE opuścił wytwórnię YG Entertainment.

17 lipca ONE udzielił wywiadu przed oficjalną premierą jego nadchodzącego filmu „Goodbye Summer”.

W trakcie wywiadu ONE oznajmił:

„Po „Her Private Life” jako ostatnim projekcie, opuściłem YG Entertainment. Dołączyłem do YG kiedy pojawiłem się w programie „Show Me The Money 4”.”

Następnie wyjaśnił swoją początkową decyzję o dołączeniu do YG:

„Chciałem skupić się na muzyce. Pomyślałem wtedy, że mogę dzielić się moją muzyką z innymi ludźmi, ponieważ tworzenie jej w domu jest trudne, by móc ją wydać.”

ONE dodał, że ma w planach utworzenie jednoosobowej wytwórni i planuje wydać nowy album.

„W tym roku planuje skupić się na aktywności muzycznej. Jednak obecnie promuję się samodzielnie, ponieważ mój kontrakt z YG Entertainment wygasł. Będę pracował sam i przez ten czas skupię się na muzyce. Nie jestem w stanie dokładnie odpowiedzieć kiedy pojawi się coś nowego ode mnie. Pracuję nad tym, aby wydać to tak szybko jak tylko to możliwe i jeszcze w tym roku.”

 

 

Edytor: Rukiye


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
chameleonIksYunaVakaRoyo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iks
Gość
Iks

W końcu jakaś pozytywna wiadomość! Cieszę się, że uwolnił się z wytwórni, która zaniedbała jego muzyczną karierę. Chociaż trochę obawiam się o jego namyśle utworzenia jednoosobowej wytwórni bo może być ciężko, a z drugiej strony rozumiem jego brak zaufania do większych wytwórni, które mogłyby go tak potraktować jak YG ent.
Jednak mimo tego, życzę mu wszystkiego najlepszego i z niecierpliwością będę oczekiwać jego albumu! Na pewno przez te lata w tzw piwnicach YG stworzył wiele ciekawych kawałków (szczególnie przy współpracy z Millenium, B.I oraz Yawy), które tylko czekają na publikację.

Royo
Gość
Royo

W końcu!
Tak naprawdę YG tylko zniszczyło jego całą karierę, a ma naprawdę wielki potencjał i z niecierpliwością czekam na nową muzykę od niego.
Szkoda, że nie poszedł do AOMG, stylem bardzo pasuje do Graya.

Vaka
Gość
Vaka

Nareszcie jakaś dobra wiadomość odnośnie YG.
Przy okazji – ponoć Papę YG (teraz juz byłego) dzisiaj zgarnęła policja. xD Choć i tak się z tego wywinie pewnie, więc nie ma się co cieszyć niestety.

Yuna
Gość

Skąd ta informacja? Ja kić nie wiem

Iks
Gość
Iks

https://news.naver.com/main/read.nhn?mode=LSD&mid=sec&oid=057&aid=0001368323&sid1=001

Tutaj jest artykuł, ale nie wiem czy coś zrozumiesz. Dziewczyna, którą śledzę na twitterze dodała krótkie streszczenie, że YG został zatrzymany wraz z zagranicznymi typami w sprawie ekskluzywnych wycieczek po Europie.

chameleon
Gość
chameleon

Nareszcie, bardzo dobrze, czekam na niego od dwóch lat…

%d bloggers like this: