BTS zaczęli rekrutację członków do ich oficjalnego fanklubu

ARMY mogą teraz zarejestrować się do oficjalnego fanklubu BTS przez cały rok.

15 lipca, za pośrednictwem oficjalnej społeczności SNS, fan cafe i fanów, BTS zapowiedzieli rekrutację do „Global Official Fanclub ARMY Membership”. 

Rekrutacja do fanklubu będzie miała inną formę. Dzięki całorocznemu formularzowi fani będą mogli dołączyć do niego w dowolnym momencie.

Aby zostać członkiem fanklubu, musicie dołączyć do oficjalnej społeczności fanów BTSBTS Weverse” poprzez ID e-maila, kupić pakiet członkostwa fanklubu w oficjalnym sklepie MDWeply”, aby sfinalizować rejestrację. 

Ponadto, przy zakupie produktów z Weply, korzyści z członkostwa można uzyskać tylko wtedy, gdy zarejestrowane imiona i nazwiska na dokumentach tożsamości są takie same. Dla Koreańczyków tylko dokumenty identyfikacyjne, takie jak dowód osobisty, prawo jazdy, paszport i świadectwo osoby niepełnoletniej wydane przez Centrum Serwisowe Społeczności są rozpoznawane. W przypadku cudzoziemców akceptowane są tylko paszporty i karta rejestracyjna. 

Oprócz tego, że członkowie mają zapewnioną kartę mobilną i zestaw członkostwa, otrzymują również różne korzyści, takie jak: uzyskanie pierwszeństwa przed zamówieniem/zakupieniem biletu, jak również w loterii biletowej na koncertach w Korei, możliwość uczestniczenia w publicznych programach muzycznych oraz oglądania ekskluzywnych treści, które są ograniczone tylko do fanklubu, itp.

Szczegółowe informacje na temat oficjalnej rejestracji ARMY do fanklubu BTS można znaleźć w mediach społecznościowych fanów, fancafe oraz Weply

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Autor: taniezdara

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WikiKasia88 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia88
Gość
Kasia88

Czy moglibyście proszę przetłumaczyć któryś z tych artykułów ?
https://www.allkpop.com/article/2019/07/bts-outsells-all-artists-from-sm-yg-and-jyp-combined-in-the-first-half-of-2019
https://www.koreaboo.com/news/bts-army-top-sustainability-future-leader-united-nations-un
szczególnie ten drugi jest ważny, bo to pierwsze takie odznaczenie dla koreańskiego artysty i przede wszystkim pierwsze dla jakiegokolwiek fandomu.

Wiki
Gość
Wiki

Hej mam pytanie zrobicie post o nowej grupie s wollim rocketpunch dziewczyny mają oficjalnego Instagrama i gdy wejdziecie na Instagrama uhsn tam dziewczyny wstawiały kilka zdjęć o nich

%d bloggers like this: