Czym jest BTS Global Official Fanclub? Rejestracja ARMY oficjalnie się rozpoczęła

Nie chcę powodować masowej paniki, ale oficjalny fanklub BTS jest otwarty. Co to jest BTS Global Official Fanclub, spytasz? Jeśli jeszcze tego nie wiesz, możesz nie być na to przygotowana/y. Oficjalny fanklub ARMY zapewnia Tobie i wszystkim ARMY dostęp do wszystkiego co związane z BTS. Jest to oficjalny, płatny fanklub, który wciąga was w świat J-Hope’a, Jimina, Jina, Jungkooka, RM’a, V oraz Sugi i jest teraz dostępny bardziej niż kiedykolwiek. Oficjalny fanklub BTS był dostępny tylko w języku koreańskim na forum o nazwie Daum Fancafe, ale teraz ARMY z całego świata (szczególnie te, które mówią po angielsku i japońsku) mogą korzystać z tego, co fanbase BTS. 

Począwszy od poniedziałku 15 lipca wytwórnia Big Hit Entertainment otworzyła rejestrację dzięki ekskluzywnej aplikacji dla fanów BTS – Weverse. W przeszłości rejestracja do fanklubu ARMY była możliwa jedynie przez ograniczoną ilość czasu, ale dziś fani mają nieograniczony dostęp (jednak jeśli zarejestrujesz się podczas specjalnego okresu między 15 lipca a 31 sierpnia otrzymasz rozszerzone członkostwo, ponieważ twoje członkostwo nie wygaśnie do 30 sierpnia bez względu na to, w który dzień podczas tego okresu się zarejestrujesz).

Jeśli chcesz się zarejestrować i wziąć udział w całej zabawi, musisz wykupić członkostwo za pośrednictwem sklepu z gadżetami dla fanów BTS, Weply, który zapewni ci roczny dostęp. Oznacza to, że będziesz musiał/a ponownie się zarejestrować po 12 miesiącach od pierwszej rejestracji.

Szczerze mówiąc, za bardzo rozsądną cenę 30 USD (113,56 zł) fanklub ARMY oferuje oszałamiającą ilość przywilejów. ARMY, które są zarejestrowane otrzymują:

  • Oficjalną kartę członkowską ARMY
  • Zestaw członkowski ARMY
  • Możliwość zakupu ekskluzywnych towarów
  • Wczesny dostęp do loterii i występów krajowych 
  • Szansa na udział w programów muzycznych 
  • Ekskluzywny dostęp do członkostwa Weverse BTS – zdjęcia, filmy 
  • Oraz wiele innych możliwość on-line i offline 

Nienajgorzej. 

Weverse

@weverseofficial

BTS GLOBAL OFFICIAL FANCLUB ARMY MEMBERSHIP 모집 안내
💜ARMY MEMBERSHIP은?
✅위플리에서 가입하실 수 있어요
✅ 의 다양한 혜택을 누리세요
✅지금 가입하시면 추가기간 혜택이!
❗멤버십 가입을 위해선 위플리와 위버스 가입 이메일이 같아야 한답니다
👉http://app.weply.io/3yo7v 

View image on Twitter

Najważniejsza rzecz: fani muszą używać tego samego adresu email na Weply oraz Weverse!

Mówiąc o tym, czy możemy poświęcić chwilę, aby docenić Weverse i całą jego chwałę? Większość gwiazd K-popu używa fancafe prowadzonego przez organizację zewnętrzną – Daum – miejsce, w którym idole i fani mogą komunikować się ze sobą. Jednak fancafe nie jest dostępny dla wszystkich fanów, ponieważ jest on w języku koreańskim. Oczywiście, ARMY radzą sobie i pomagają poprzez tłumaczenia i przekazywanie wiadomości od BTS, ale wraz z premierą Weverse, BTS otworzyli się na ten temat. 

Jedną z najważniejszych, jak i najbardziej ekscytujących funkcji Weverse jest to, że aplikacja jest dostępna w trzech językach (na razie): koreańskim, japońskim i angielskim. Istnieje również wbudowany tłumacz, który pozwala użytkownikom na przetłumaczenie postów chłopców na preferowany język. 

Fancafe BTS nadal rozkwita na Daum, ale są spekulacje, że może zostać zamknięta, gdy Weverse wystartuje. 

Jeśli jeszcze nie pobrałaś/łeś Weply, zapisałaś/łeś się do Weverse i zgarnęłaś/łeś swoje członkostwo w BTS Global Official Fanclub, gdy dotarłaś/łeś do końca tego artykułu, na co czekasz? Wyjdź stąd i idź to zrobić!

Chłopcy już na Ciebie czekają!

Edytor: Sophie


Źródło: (1)  

Autor: taniezdara

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MuszVakaErinVicKim Naeyon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kim Naeyon
Gość

Jak zwykle ktoś się wykazuje wspaniałomyślnością. Globalny… GLOBALNY Fanclub dostępny TYLKO PO KOREAŃSKU i to jeszcze na Fancafe, gdzie żeby cokolwiek zrobić trzeba bawić się w głupie pytania i podnoszenie rangi, co dostępne jest po KOREAŃSKU. Yeeey… ku*wa, serio?! To jest żart? Właściwie korzyści są praktycznie te same co przy zwykłym członkostwie Fanclubu którejś tam generacji… więc czym to się ma niby różnić? Czy na tak globalny efekt jaki wywołuje BTS w świecie nie powinno być czegoś bardziej… globalnego? Już nawet ta ich gra co wyszła jest bardziej globalna…

Vic
Gość
Vic

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Fancafe na Daum było w języku koreańskim ale Weverse ma dostępne 3 wersje językowe i tłumacza więc.. to chyba zmiana na lepsze? xd Serio nie rozumiem komentarza.

Vaka
Gość
Vaka

Ale… przeczytałaś ten artykuł do końca? Przecież to jest właśnie zupełnie co innego niż Fancafe. BH stworzyło własną platformę, z tego co wiem tylko dla fanów BTS i TXT gdzie nie ma żadnych głupich rang, wszystko, co nie jest płatnym contentem jest dostępne dla wszystkich. Poza tym w artykule jest błędnie napisanie „Fancafe BTS nadal rozkwita na Daum, ale są spekulacje, że może zostać zamknięta, gdy Weverse wystartuje.”, gdzie weverse już dawno wystartowało i BTS dodaje tam swoje treści, odpisuje fanom i ogólnie jest to wszystko bardzo fajnie zrobione. A to całe global fanclub to z kolei ekskluzywny content, który… Czytaj więcej »

Erin
Gość
Erin

Nie stać mnie XDD

Musz
Gość
Musz

Mnie też xd 🙁

Vaka
Gość
Vaka

Dobra, ja tu zwykle nie krytykuje doboru artykułów, bo uważam, że to Wasza sprawa itd., ale… bez urazy, po co tłumaczyć coś, co właściwie interesuje i dotyczy tylko fanów, a reszta pewnie za chwilę przyjdzie i będzie kwękać o pieniądzach? Ostatnio było przecież kilka fajnych artykułów o BTS w szerszym kontekście: a) całkowita łączna sprzedaż yg, sm, pledis i jyp za pierwsze półrocze 2019 roku wynosiła około 4 milionów, podczas gdy sama sprzedaż albumów BTS wydanych w 2019 za ten czas wyniosła 4,8 miliona. BTS literalnie sprzedało więcej niż wszyscy artyści tych wytwórni razem wzięci. To jest moim zdaniem dużo… Czytaj więcej »

%d bloggers like this: