JTBC donosi, że hazard Yang Hyun Suk’a sięga początków 2000 roku w Makau

Znalezione obrazy dla zapytania yang hyun suk

9 sierpnia ,,Newsroom” JTBC podał dodatkowe szczegóły na temat domniemanego hazardu Yang Hyun Suk’a.

Na początku tego tygodnia doniesiono, że Yang Hyun Suk jest ścigany prze policję w sprawie nielegalnych transakcji walutowych i hazardu za granicą. Wcześniejsze raporty koncentrowały się na zarzutach, że były dyrektor i producent muzyczny uprawiał hazard w ekskluzywnym pokoju VIP w MGM Hotel Casino w Las Vegas.

Teraz ,,Newsroom” JTBC donosi, że policja bada, czy Yang Hyun Suk zaangażował się w zagraniczne gry hazardowe w Makau. Raport stwierdza, że jest znany z częstych wizyt w kasynach Makau od wczesnych lat 2000. Podobnie jak w przypadku Las Vegas, Yang Hyun Suk podobno zajmował się hazardem w pokojach VIP w hotelu MGM w Makau. 

Ponadto raport twierdzi, że Yang Hyun Suk mógł postawić około 7,5 – milionów won (około 6000- 12 400 USD) na rundę. Źródło, które również zajmowało się hazardem w tym kasynie, stwierdziło: ,,Mr. Yang mógł pożyczyć dowolną kwotę w kasyna na kredyt, nawet jeśli nie miał gotówki. Kolekcjoner rachunków pojechałby następnie do Korei na spłatę gotówkową.” 

Byłaby to forma ,,hwanchigi”, termin odnoszący sie do nielegalnych praktyk związanych z transakcjami walutowymi.

JBTC twierdzi, że policja podejrzewa, że kwota środków wydanych na nielegalne gry hazardowe w Makau była znacznie większa niż kwota wydana w Stanach Zjednoczonych, ponieważ stosunkowo łatwiej byłoby przenosić pieniądze między Makau, a Koreą Południową. 

W Korei Południowej obywatele mogą zostać ukarani za zagraniczne gry hazardowe, nawet jeśli lokalne prawo uzna to za legalne.

 


Źródło .(1).

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
I like thatLipztickJoiAnnnIks Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iks
Gość
Iks

I już wiemy, dlaczego w YG comebacki były rzadkie, promocje słabe, nie umieszczanie w creditsach a za to zagraniczne trasy koncertowe (nawet przypadki dwóch koncertów w jednym dniu) oraz fanmeetingi organizowane tak często… Mniej wydawania a więcej zabierania.

Annn
Gość

Słyszałam, że fbi się zaangażowało

Joi
Gość
Joi

Rzygać mi się chce na myśl, że kiedyś nazywałam go „Papa YG” XD zresztą nie ja jedna… Teraz jedyne określenie jakie mi do głowy przychodzi to skurwiel 😛

Lipztick
Gość
Lipztick

Od początku było coś nie tak. Koreańskie media milczały a YG miało się dobrze mimo narastających problemów. Bardzo dobrze, że nareszcie prawda wychodzi na jaw, bo w YG nigdy nie było kolorowo.

I like that
Gość
I like that

Papa YG powinien się całkowicie odciąć od agencji, sprzedac udziały.
Obecny stan działa na niekorzyść firmy i artystów.

%d bloggers like this: