L z INFINITE ogłasza odejście z Woollim Entertainment

INFINITE’s L Announces Departure From Woollim Entertainment With Letter To Fans

L z INFINITE postanowił opuścić wytwórnię Woollim Entertainment.

19 sierpnia członek grupy INFINITE ujawnił te wieści poprzez list do fanów:

„Witajcie, z tej strony Kim Myungsoo…L.

Chciałbym przeprosić za to, że pierwszy raz od dłuższego czasu witam się z Wami tymi niefortunnymi informacjami i chciałbym wyrazić wdzięczność za to, że zawsze darzyliście mnie ciepłym wsparciem. Czuję ogromny ciężar na sercu na myśl, że ta informacja, którą chcę ujawnić może być bolesna dla INSPIRIT, którzy zawsze darzyli mnie hojną miłością.

Z końcem ostatniego tygodnia mój kontrakt z Woollim Entertainment wygasł. Podjąłem trudną decyzję po wielu przemyśleniach. Po długich rozważaniach postanowiłem stanąć na własnych nogach. Poczułem, że potrzebuję nowego wyzwania w moim życiu i mam zamiar się tego podjąć.

W trakcie bycia częścią Woollim przez dziesięć lat od dnia bycia trainee, do dnia debiutu i do dzisiaj poczułem i nauczyciel się wielu rzeczy. Uważam, że czas minął bardzo szybko.

Wszystkie chwile spędzone z INSPIRIT po debiucie jako część INFINITE były szczęśliwymi momentami. Spędziłem mnóstwo czasu z naszymi członkami INFINITE i wszystkie te chwile były radosne dzięki nim. Chcę jeszcze wyrazić wdzięczność oraz obiecać, że zawsze zostaniemy razem. To bardzo trudne, by opisać słowami ile siły członkowie INFINITE i INSPIRIT dali mi od dnia debiutu. Chociaż możemy być razem w nieco innych formach i niż wcześniej, nie nastąpiły żadne zmiany w zaufaniu, które oznacza, że będziemy wspierać się wzajemnie oraz będziemy razem.

Założyciel Lee Jung Yeop, wiceprezydent Li Ji Young i cała rodzina Woollim, która pozwoliła mi mieć niezapomniane chwile i radość, będę ciężko pracować z wdzięcznością, by powitać Was po ulepszeniu moich umiejętności.

Dodatkowo nadal będę członkiem INFINITE i będę robić wszystko, aby być obecnym z grupą w każdej chwili, kiedy będę potrzebny.

Jeszcze raz, szczerze dziękuję INSPIRIT, którzy we mnie wierzyli i obdarzyli mnie ciepłą i wspaniałą miłością.

Będę pracować ciężko, aby powitać Was z lepszą odsłoną.

Dziękuję, że przeczytaliście ten długi list aż do końca.

Od Kim Myungsoo.”

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MeisaMarta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marta
Gość
Marta

Przykro mi :c to już nie to samo Infinite

Meisa
Gość
Meisa

Obawiam się, że w niedługim czasie dostaniemy informacje o rozpadzie Infinite… Szkoda bo to jedna z lepszych grup… Przez całą swoją działalność utrzymywali muzykę na dobrym poziomie a to jest naprawdę trudne patrząc na inne zespoły… 🙁

%d bloggers like this: