JYP Entertainment ujawnia szczegółowe informacje na temat 8 minialbumu TWICE + potwierdza, że ​​Mina dołączy do comebacku

Znalezione obrazy dla zapytania mina twice

JYP Entertainment poinformowało fanów o albumie TWICE Feel Special. Oprócz prostego i minimalistycznego projektu różnych wersji albumu, ONCE zauważyło coś, co ostatecznie potwierdza udział Miny we wrześniowym powrocie żeńskiej grupy.

JYP Entertainment podało kilka wskazówek w poprzednich raportach, że Mina może dołączyć do comebacku. Ostatnia aktualizacja albumu grupy dodatkowo potwierdza jej udział, ponieważ wszystkie projekty płyt CD są liczone jako 9, a karty fotograficzne wskazują, że jest w nim uwzględniona.

Udział artystki w działaniach promocyjnych, takich jak pokaz muzyczny i wydarzenia z fanami jest nadal niepewny, ponieważ kierownictwo pozostaje stanowcze, że wszystko będzie zależało od stanu Miny i będzie opierać się wyłącznie na dyskusji jej i pozostałych członkiń.

Edytor: Sophie


Źródło .(1).

Zapraszamy również na FacebookaInstagramaKLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: