Kim Dong Hee potwierdził, że dołączy do Park Seo Joona w nadchodzącej dramie

Kim Dong Hee Confirmed To Join Park Seo Joon In Upcoming Drama

Aktor Kim Dong Hee („SKY Castle”) potwierdził swój udział w nadchodzącej dramie JTBC Itaewon Class”, w której występują Park Seo Joon, Kim Da Mi, Yoo Jae Myung i Kwon Nara.

Drama „Itaewon Class” oparta jest na popularnym webtoonie Daum o tym samym tytule, dotyczącym grupy upartych, odważnych młodych ludzi, którzy wychowali się w niesprawiedliwym świecie i zakładają biznes w Itaewon.

Kim Dong Hee wcieli się w Jang Geun Soo, drugiego syna Jang Dae Hee (granego przez Yoo Jae Myunga). Nad bohaterem znęcał się w dzieciństwie przyrodni brat Jang Geun Won, ale jego rodzice nigdy nie interweniowali. Opuszcza dom w wieku 17 lat i spotyka Park Sae Roy (Park Seo Joon), który uczy go, kim jest naprawdę osoba dorosła, do czasu, gdy chłopak zakochuje się w Jo Yi Seo (Kim Da Mi) i sprzeciwia się mu.

Kim Dong Hee powiedział:

„Cieszę się, że dołączam do „Itaewon Class”, która jest dobrze rozwiniętym i popularnym dziełem. Byłem fanem webtoonu i chciałem pojawić się w adaptacji, więc to zaszczyt mieć tę okazję. Będę ciężko pracował.”

Kim Dong Hee będzie również odgrywać główną rolę w nadchodzącej, oryginalnej produkcji NetflixaHuman Lessons”.

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube! 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: