RM wysyła fanom odręczny list z okazji urodzin

RM z BTS napisał fanom wzruszający list z okazji jego 25. urodzin.

12 września artysta opublikował poniższy odręczny list na oficjalnym Twitterze grupy i brzmi on następująco:

„Drogie Army,
Czy radzicie sobie dobrze w ten deszczowy, późny letni dzień? Szczerze mówiąc, nie pamiętam moich urodzin przed ukończeniem 20 roku życia. Jeśli spojrzę wstecz, były one nieco wyjątkowe i nudne w odpowiedniej ilości. Po tym, jak zdałem sobie sprawę, że urodziny są dla świętowania naszych rodziców, którzy urodzili nas, a nie nas samych, poczułem to jeszcze bardziej. Tego dnia 12 września słyszałem to ponad 7 razy. Szekspir powiedział: „Staliśmy się znani przez przyjaciół, których kochamy”. Zdaję sobie sprawę, że dzięki wam, których kocham, stałem się znany i o wiele bardziej wyjątkowy. Myślę, że jeśli stanę się kimś, kto uczyni was bardziej znanym dzięki miłości i szczerości, uczucia, których nie można wyrazić słowami, mogą dotknąć jeszcze jednej osoby. Nie mogę powiedzieć, że byłem świadkiem całej miłości, w której dziś jestem zasypany, ale nadal chciałbym podziękować wam tym listem. Mam nadzieję, że możemy być szczęśliwi jeszcze przez godzinę. Kocham Was.
-Namjoon- ”

 

Wszystkiego najlepszego RM!

 

Edytor: MissChae


Źródło .(1).

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

7
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MinaZuzaZeeArisa^^MissChae Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arisa^^
Gość
Arisa^^

Widziałam już list, tuż po opublikowaniu. Szczerze mówiąc zdziwiłam się, że akurat Namjoon napisał coś tylko w języku koreańskim. Byłam no… pewna, że odrazu wstawi angielskie tłumaczenie

MissChae
Gość
MissChae

To jest dobry przykład tego jak bardzo mimo wszystko cenią sobie język ojczysty. Wbrew temu co widać (że coraz więcej angielskich tekstów piosenek i promocji w USA przez co chłopaki uczą się angielskiego) to akurat powiedziałabym, że to Namjoon jest najbardziej… tradycjonalistą.

Arisa^^
Gość
Arisa^^

Oczywiście nie miałam na myśli nic złego. Ale zdziwiłam się. BTS są już teraz znani na całym świecie. Namjoon zawsze najlepiej radził sobie z angielskim. No i sądziłam, że… napisze list w dwóch językach ze względu na zagraniczne Army’s?
Przecież doskonale wiedzą, że większość zrozumie tylko ten drugi język mimo, że kochają ich tak samo. Tak szczerze mówiąc, przez część osób zostało to odebrane jako takie „ominięcie” reszty fanów, choć niezbyt negatywnie
Też byłam zdzwiona. No ale cóż. Wiem przecież że nikt tutaj nie miał niczego złego na myśli. Jednak poczułam się… dziwnie? zwykle zaskoczenie

MissChae
Gość
MissChae

Oczywiście, wszyscy kochamy Namjoon’a tak samo mocno niezależnie w jakim języku 😀
Ale jeśli to może stanowić dla Ciebie ciekawostkę to N z VIXX pisze sporo listów do fanów i udostępnia je na swoim kanale yt od razu z angielskim tłumaczeniem. Zobacz, kiedy rzucamy światło na te najbardziej popularne i oczywiste osoby to gdzieś indziej spotykamy się z miłym zaskoczeniem 😉 bo przecież N raczej nie mówi po angielsku a VIXX nie osiągnęło nigdy jakiejś wielkiej, międzynarodowej sławy.

Arisa^^
Gość
Arisa^^

O tym akurat wiem bo VIXX też słucham od samego debiutu~
(Leo i Ravi z „Beautiful Liar” to coś naprawdę pięknego) Ale dziękuję, że to napisałaś aniele
Dobranoc ^^

Mina
Gość
Mina

Nie wiem gdzie widzisz te osoby, które potraktowały to jako ominięcie części fanów? Jestem na grupie BTS na fb, obserwuje wiele kont armys na twitterze, nie widziałam ani jednego takie komentarza. Ludzie ani nie byli zaskoczeni, ani nie poczuli się pominięci. Namjoon zawsze dodaje wpisy po koreańsku, tak jak i reszta, bo armys nie przeszkadza wcale ich tłumaczenie. Nie wiem skąd zaskoczenie, skoro praktycznie zawsze piszą w swoim języku, armys mają gigantyczną sieć tłumaczy i tłumaczenie jego wpisu było dostępne po angielsku po 5 minutach od jego opublikowania. BTS doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zaraz znajdzie się ktoś,… Czytaj więcej »

ZuzaZee
Gość
ZuzaZee

Jaki on jest kochany ❤️

%d bloggers like this: