Chani z SF9 dziękuje Moonbin’owi z ASTRO za ciepłe okazanie wsparcia

Moonbin z ASTRO przygotował słodki prezent dla Chani’ego z SF9!

SF9’s Chani Thanks ASTRO’s Moonbin For Warm Show Of Support

13 września oficjalne konto SF9 na Twitterze udostępniło zdjęcia Chani’ego z podpisem „Nasz Binnie hyung ~. ~ Moobin okazał mi swoje wsparcie, gdy usłyszał, że jestem w trakcie nagrywania. Dziękuję bardzo i kocham cię.”

Zdjęcia pokazują Chani’ego stojącego obok ciężarówki z kawą z transparentami na których widnieją napisy:„Chani, zawsze cię wspieram, od Moobin’a z ASTRO” i „Do wszystkich, którzy pracują na planie, bądźcie silni”.

Chani i Moonbin znają się od szkoły podstawowej, kiedy pojawili się jako członkowie „Little TVXQ” w programie „Star King”. Od tego czasu utrzymali bliską przyjaźń mimo że, zadebiutowali w osobnych grupach .

Chani pracuje obecnie nad filmem „White Day”, który zaczął kręcić 6 września.
„White Day” to historia Hee Min (grany przez Chani’ego), który ma specjalne moce i zakochuje się w koleżance z klasy So Young (grana przez Park Yoo Na). Późno w nocy zakrada się do szkoły, by zostawić dla niej cukierki, ale odkrywa, że szkoła stała się przestrzenią dziwnych wydarzeń i musi ocalić swoich przyjaciół przed duchami i innymi istotami.

Edytor: Milkyun


Źródło:(1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: