Program BTS „Run BTS!” zostanie nadany w telewizji przez kanał JTBC

Popularny koreański kanał telewizji kablowej JTBC ogłosił, że będzie emitował odcinek uwielbianego programu BTS Run BTS!” w ramach regularnego programu nadawania we wrześniu 2019 r.

run bts logo

Od maja 2015 r. „Run BTS!” pokazuje osobowości członków za pomocą zabawnych odcinków ukazujących gry, wycieczki i wyzwania. ARMY uwielbiają oglądać odcinki „Run BTS!” i cieszą się, że mogą zobaczyć zespół poza sceną.

run bts 2015

Do tej pory program był dostępny głównie na platformie nadawczej Naver. Jednak, jak niedawno ogłosił JTBC, jeden z odcinków będzie wyświetlony w telewizji krajowej w godzinie największej oglądalności w niedzielę wieczorem o 6:30 – tuż przed wiadomościami.

run bts on jtbc

To nie pierwszy raz, gdy „Run BTS!” został wyemitowany poza internetem. W 2018 r. inny kanał kablowy Mnet nadawał program w każdą środę przez kolejne tygodnie. Jest to jednak pierwszy raz, gdy pojawi się w weekendowy wieczór, kiedy więcej widzów będzie zasiadać przed telewizorami.

bts together

ARMY są podekscytowane, że do telewizji dociera więcej treści związanych z BTS! Wielu fanów pozostaje ciekawych i zastanawia się, który z wielu świetnych odcinków zostanie zaprezentowany osobom niebędącym fanami, które ostatecznie na pewno zakochają się w BTS!

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube! 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: