Jungkook z BTS dzieli się ekscytującymi wiadomościami o nadchodzącej muzyce

BTS’s Jungkook Shares Exciting News About Music On The Way

Jungkook z BTS dał szybki spoiler, który ekscytuje ARMY!

27 września Jungkook pojawił się w studiu J-Hope’a podczas transmisji V Live na temat jego nowej piosenki „Chicken Noodle Soup”. Na prośbę J-Hope’a Jungkook wykonał cover choreografii (wiele osób na całym świecie to robi w ramach „CNSChallenge”), zdobywając pochwały od J-Hope’a.

„Nauczyłem się tego, gdy tylko pojawił się teledysk!” – powiedział Jungkook. Rozśmieszył J-Hope’a, gdy dodał: „Nie myślałem, że zakocham się w facecie”.

Kiedy J-Hope zachęcił Jungkooka do zrobienia własnego V Live, Jungkook nagle podniecony wskazał na kamerę i powiedział: „Ciężko pracuję nad muzyką!”, co sprawiło, że J-Hope krzyknął. „Pierwotnie planowałem wypuścić to zaraz po przerwie, ale nie byłem z tego zadowolony” – przyznał Jungkook.

Kiedy J-Hope zapytał, kiedy to wyda, Jungkook ponownie wskazał na kamerę i powiedział z uśmiechem: „Nie pracuję nad tylko jedną piosenką!”. Skłonił się przed kamerą i powiedział: „Proszę, wyczekujcie tego”, a J-Hope obiecał, że też będzie na to czekał.

„Po zakończeniu nagrywania naszych rzeczy” zaczął Jungkook, a J-Hope zapytał, czy planuje nad tym pracować. „Tak, idę teraz i…” Jungkook odwrócił się do kamery i powiedział: „Ciężko pracuję nad miksowaniem refrenu. Jestem specjalistą od refrenów”.

W dniu swoich urodzin, na początku tego miesiąca, Jungkook udostępnił klip podglądowy piosenki w języku angielskim.

Jesteście podekscytowany tym, co Jungkook i BTS mają w zanadrzu?

 

Edytor veryunusual


Źródło: (1)

apraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube! 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nika :3 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nika :3
Gość
Nika :3

Może Jungkook wyda w końcu swój mixtape:))).
Nie mogę się doczekać!
<3333

%d bloggers like this: