J-Hope z BTS jest trzecim koreańskim, solowym artystą, który znalazł się na liście Billboard Hot 100 z ,,Chicken Noodle Soup”

Znalezione obrazy dla zapytania chicken noodle soup jhope

Najnowszy utwór członka BTSJ-Hope’a, to ogromny sukces!

Krótko po wydaniu 27 września „Chicken Noodle Soup” z udziałem Becky G piosenka przejęła listy najlepszych utworów iTunes na całym świecie. Dzięki nowemu utworowi J-Hope stał się drugim koreańskim, solowym artystą, który znalazł się w pierwszej setce oficjalnej listy singli w Wielkiej Brytanii.

7 października (czasu lokalnego) Billboard ujawnił, że „Chicken Noodle Soup” zadebiutował na 81 miejscu Hot 100 tygodnia 12 października. J-Hope jest teraz trzecim, solowym artystą k-pop, który wszedł do Hot 100. Pozostali dwaj artyści to PSY i CL.

Według danych Nielsen Music utwór osiągnął 9,7 miliona streamów w Stanach Zjednoczonych, a także 11 000 pobrań od 28 września do 4 października.

Idol po raz drugi znalazł się również na szczycie światowej listy sprzedaży piosenek cyfrowych z ,,Chicken Noodle Soup”. W zeszłym roku uplasował się na szczycie listy z „Daydream” ze swojego solo mixtape „Hope World”.

Gratulacje!

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: