WAŻNE! POMÓŻ NAM! PRZEKAŻ DAROWIZNĘ!

Moi drodzy mam dla was bardzo ważną wiadomość! Chce was poinformować, że w tym roku postanowiliśmy, po wielu dyskusjach, przejść na inny hosting i na zmianę domeny. W porównaniu z obecnym hostingiem zmiana hostingu jest bardzo dobrą decyzją! I co najważniejsze zaoszczędzimy! Nasza domena i hosting została opłacona na okres jednego roku, czyli do marca 2020 roku. Po wspólnych oględzinach postanowiliśmy dać sobie nowy, świeży start. Mamy zamiar wykupić  nowy hosting oraz domenę, a następnie chcemy zaprojektować nową stronę internetową. Wciąż będziemy pracować pod nazwą K-pop Live Polska, jednak na nieco innych obrotach.

Bardzo ładnie prosimy was o pomoc, bo tutaj chodzi już o przyszłość K-pop Live Polska! Jeśli nie uda nam się uzbierać pieniędzy, będziemy musieli rozważyć, zakończenie naszej działalności! A tego nie chcemy! 

Na wykupienie hostingu i domeny potrzebujemy zebrać pieniądze w kwocie 380 złotych

Niestety, ale przy poprzedniej zbiórce pieniędzy nie otrzymaliśmy zbyt wielu darowizn, dlatego też większość kwoty,  pokrywali członkowie administracji. Tym razem ponownie zwracamy się do ciebie z prośbą o pomoc.

Już kilkugroszowa darowizna pomoże nam na dalsze ulepszenia naszej strony.

Jeśli chcesz wspomóc naszą działalność, dokonaj przelewu o dowolnej kwocie na nasze konto bankowe, o numerze:

63 1050 1979 1000 0092 3086 6528

Dzięki Tobie, będziemy mogli szerzej rozłożyć nasze skrzydła i lepiej zaprezentować światu jak wielka jest w Polsce społeczność fanów K-pop!

 

Czy wiesz, że…

Gdyby każda osoba, która odwiedziła naszego bloga w zeszłym dniu, wpłaciła na nasze konto 15 groszy, pokrylibyśmy pełne koszty pokrycia ceny wykupienia hostingu oraz domeny.

 

Ekipa K-pop Live Polska!

 

 

%d bloggers like this: