JYP Entertainment publikuje oficjalne oświadczenie w związku z przyszłymi promocjami Miny z TWICE

JYP Makes Official Statement On TWICE’s Mina’s Plans For Future Promotions

Wytwórnia oficjalnie wypowiedziała się w kwestii planów Miny na przyszłe promocje wraz z TWICE.

W dniu 20 października Mina rozczuliła fanów swoją obecnością na scenie podczas fanmeetingu, który odbył się z okazji czwartej rocznicy od dnia debiutu TWICE. Po tej niespodziewanej obecności, JYP Entertainment skomentowało możliwość powrotu Miny do przyszłych promocji:

,,Mina sama chciała dołączyć do fanmeetingu z okazji czwartej rocznicy. Po rozmowach z członkiniami zdecydowaliśmy, że Mina zacznie brać udział podczas występów. Harmonogram jej planów nie został jeszcze potwierdzony. Jak wcześniej ujawniliśmy, jej decyzja o promocji wraz z TWICE może ulec zmianie, zależy to od jej stanu zdrowia, a przy podejmowaniu dalszych decyzji naszym głównym priorytetem jest jej kondycja.”

W tym roku wytwórnia poinformowała fanów, że u Miny zdiagnozowano zaburzenia lękowe i przez pewien czas nie będzie promować się z pozostałymi członkiniami TWICE. Chociaż uczestniczyła w przygotowaniach do minialbumu Feel Special, nie brała udziału w promocji.

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: