Przedstawiciel I.O.I odpowiada na pytanie o przesunięcie comebacku po ujawnieniu informacji o problemach zdrowotnych Kim Yoojung

I.O.I Rep Responds To Questions About Postponing Comeback Following News Of Choi Yoojung’s Hiatus

Przedstawiciel I.O.I wypowiedział się na temat możliwego odłożenia planów comebacku.

Długo wyczekiwany comeback I.O.I był pierwotnie planowany na październik, a w przygotowaniach miały uczestniczyć wszystkie dziewczyny oprócz Jeon Somi i Yoo Yeonjung. Jednak z powodu decyzji o zmianie tytułowej piosenki, comeback został przesunięty na grudzień.

Po opublikowanych informacjach dotyczących przerwy Kim Yoojung z powodu problemów ze zdrowiem, przedstawiciel I.O.I odpowiedział na pytanie, czy grupa powróci w grudniu z nowym albumem:

,,Po wstrzymaniu planów comebacku I.O.I, nie podjęto żadnej decyzji odnośnie harmonogramu. Chociaż mówiono, że być może dziewczyny powrócą w grudniu, nigdy oficjalnie nie potwierdzono, że comeback będzie mieć miejsce w ostatnim miesiącu tego roku. Jesteśmy obecnie w trakcie dalszych dyskusji na temat tego, czy powrócą w ciągu roku, czy comeback zostanie przełożony na przyszły rok.”

Czekajcie na dalsze szczegóły!

Edytor: Sophie


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: