Pomóż nam stworzyć nową stronę KpopLive Polska!

cropped-klp2.png

Jak już wiecie mamy zamiar przenieść się w następnym roku na nowy hosting i domenę. Jesteśmy w trakcie zbiórki i jeśli chcecie nas wesprzeć, to zachęcam do wpłaty. Już powoli musimy się zastanowić nad nowym szablonem, gdyż te, z których zawsze korzystaliśmy udostępniał nam WordPress.com. 

Teraz musimy zainwestować w nowy szablon i naszym priorytetem będzie szybsze ładowanie strony. Niestety, teraz nie mamy na to wpływu, wiemy, że strona się wolno ładuje. Ten problem występuje jednak nie u wszystkich czytelników i zmiana szablonu nic nie pomaga, bo już sprawdzaliśmy. Prawdopodobnie jesteśmy przeciążeni i niestety dopóki się nie przeniesiemy na nową stronę, nie będziemy mogli nic w tej sprawie zmienić. 

Wracając do nowego szablonu, proszę Was o propozycje i pomysły odnośnie nowego wyglądu. Nie możemy obiecać, że uda nam się spełnić wszystkie Wasze prośby i pomysły. Jednak z pewnością będziemy brali je pod uwagę! Na obecną chwile wiemy, że nie będziemy ze sobą zabierać newsów. Jest ich po prostu za dużo.

Pozdrawiam, Mizzu

 

 

 

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
herdevletXassaWikiMizzuVic Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arisa^^
Gość
Arisa^^

Czy nie możecie „cofnąć strony” do poprzedniego wyglądu? Osobiście mi bardzo przeszkadza to długie ładowanie strony i przez to, jestem tu dużo rzadziej… Już nie chodzi o to, że długość ładowania denerwuje. Jednak czasami mam tylko moment, żeby Was tutaj odwiedzić, a jednak ten problem mi to utrudnia. Bardzo. Skoro macie zamiar się przenieść w kolejnym roku, to myślę że można wytrzymać na „starym wyglądzie”. Nie jestem tutaj sama, wiem o tym. Zastanawiam się tylko, czy reszta użytkowników myśli podobnie i czy to wgl jest jakkolwiek możliwe.

Xassa
Gość
Xassa

Tak! :_: Jest tu sporo niedopracowanych rzeczy, ale pal licho z nimi. Osobiście chciałabym tylko wygodne ładowanie i szybki pogląd do wszystkich wydanych najnowszych newsów i artykułów w jednym na stronie głównej, co nie jest przy okazji wylane na całą stronę. Dla mnie strona może wyglądać nawet jak z poprzedniej epoki, ale niech będzie szybki dostęp do najnowszych rzeczy. (Osobiście latam teraz najczęściej po dodanych ostatnio komentarzach z czego często dowiaduję się o jakimś poście, który mi umknął. Generalnie o ile jestem na laptopie nawet ładnie ta strona wygląda – newsy irytują ilością, ale idzie przywyknąć. Najgorzej jest, gdy próbuję… Czytaj więcej »

Ja.
Gość
Ja.

Zgadzam się. Podzielenie postów na działy jest irytujące, gdyż nie wiem gdzie mam szukać danej rzeczy, zwłaszcza że różnie to tagujecie. Przez ten zabieg dużo postów mi umyka.

Vic
Gość
Vic

„Na obecną chwile wiemy, że nie będziemy ze sobą zabierać newsów.” co macie na myśli? Można to zrozumieć na kilka sposobów 😛 Na nowej stronie nie będzie newsów?

ararith
Gość
ararith

Myślę, że chodzi o to, że nie będą „zabierać” newsów, które już się tutaj pojawiły, przenosić tych starych na nową stronę.

Vic
Gość
Vic

No właśnie tak też to zrozumiałam ale jest kilka opcji dlatego dopytałam, bo wydawało mi się na tyle logiczne to, że nie będą tych newsów przenosić, że mnie to zmyliło jak o tym napisały xd

Wiki
Gość
Wiki

Strona mogłaby wrócić do podobnego wyglądu jaki był wcześniej o wiele łatwiej się odnajdywalam tam niż tutaj albo chociaż zrobić podobna stronę do tamtej starej😉

Xassa
Gość
Xassa

>Ludzie: Narzekają, że strona im się długo ładuje.
>Moderacja: Dodajmy śnieżek, aby wydłużyć ładowanie, jej!~ ^^

Generalnie lubię zimowe motywy (kolory strony – więc dla mnie mega plus), śnieżek i tego typu ozdobniki to raczej nie moja bajka, ale co kto lubi… Ale ta ironia mnie wewnętrznie zbyt bardzo rozśmieszyła i musiałam to tu napisać.

herdevlet
Admin

Ten śnieg nic nie waży. To drobna wtyczka, która w dodatku została ustawiona na mniejszej wydajności. Nie została również dodana do mobilnej wersji strony, gdzie chyba są największe problemy z wczytywaniem.
Problem naszej strony leży w tym, że mamy wiele treści w postaci postów oraz zdjęć i to z nimi strona ma problem co u niektórych pociągnąć.

%d bloggers like this: