[Komentarze] „Ostatnio bardzo negatywnie wpływa na swój zespół” – Jungkook (BTS) spowodował wypadek samochodowy

Artykuł: Jungkook z BTS zatrzymany za spowodowanie wypadeku samochodowego… objęty dochodzeniem

Źródło: Segye Ilbo via Nate

1. [+3,136, -347] Jungkook-ah, nie skaź image’u BTS

2. [+3,113, -402] Chyba nawet BTS powoli zaczyna powodować skandale i wypadki.

3. [+2,511, -237] Zatrzymany za naruszenie przepisów ruchu drogowego ….

4. [+303, -25] Co jest z nim nie tak? ㅋㅋㅋ Czy powoli zaczyna się przygotowywać? ㅋㅋㅋ Jego hyungowie żyją spokojnie, dlaczego on jest jedyny?

5. [+282, -26] Ostatnio bardzo negatywnie wpływa na swój zespół, dlaczego taki jest …

6. [+241, -25] Ważną kwestią jest to, czy był pijany czy nie. Jeśli tak, BTS odniesie ogromny cios i będą musieli sobie z tym poprawnie poradzić.

7. [+215, -38] Fakt, że jest na posterunku policji, oznacza, że ​​wypadek był albo dość duży, albo był pijany … ale nawet jeśli był pijany, mógł to po prostu zapłacić, większość wypadków są obsługiwane przez firmy ubezpieczeniowe … Naprawdę rzadkością jest aby wezwano na komisariat policji z powodu zwykłego wypadku samochodowego.

8. [+201, -18] Ach, Jungkook-ah, daj spokój, proszę ㅜㅜㅜ

9. [+187, -12] Po prostu zaciągnij się do wojska w przyszłym roku z hyungami

10. [+175, -15] Myślę, że pieniądze zmieniają ludzi

 

Edytor: Lavender Tae


Źr. 1

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

28
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
13 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
NihgtcrawlerPatiAliceZosiaWelma Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
thethe
Gość
thethe

Koreańczycy to jest jednak odrębny stan umysłu….

Monika
Gość
Monika

Powiem tyle XDDDDD

Sowhat
Gość
Sowhat

A jakieś konkrety jeśli chodzi o samo spowodowanie wypadku? Nikomu nic się nie stało?
Chyba, że jest gdzieś u was już artykuł o tym i go po prostu przeoczyłam 😛

Xassa
Gość
Xassa

Był jeden news całkiem niedawno. 😉
Generalnie nikomu nic się nie stało, JK był trzeźwy, a „wpadek” to była tak naprawdę „kolizja” przy omijaniu zaparkowanych samochodów na drodze.
Cały szum jaki wokół tego powstał jest tylko dlatego, że JK jest sławny.

A te komentarze… szkoda gadać na ten stan umysłu. Czytałam wiele komentarzy na Allkpop i tam ludzie chociaż mieli więcej zrozumienia dla sytuacji. (Innymi słowy: zdarzyć się może każdemu. Niech wyciągnie lekcje. End.)

Sowhat
Gość
Sowhat

Ooo, widzisz jednak przeoczyłam 😛
Dziękuje za odpowiedź, faktycznie nie wygląda to na nic poważnego, jednak faktycznie JK musi bardziej uważać, mimo iż jest to dla mnie chore żeby takie „wypadki” były aż tak roztrząsane, to niestety na BTS ludzie zawsze będą patrzeć dokładniej i bardziej krytycznie, taka cena sławy…

Jul
Gość
Jul

No jednak to jeszcze nic potwierdzonego, że tak właśnie wyglądał ten wypadek, ja bym nie brała tego za „pewniaka” :p Różne strony w pewnym momencie podawały co innego, na jednych pisali, że przejechał na czerwonym świetle, albo, że jechał z przekroczoną prędkością. Tak naprawdę każdy może powiedzieć cokolwiek, dopóki (albo raczej jeśli) policja nie da oficjalnego oświadczenia, jak to wyglądało. Tak, czy inaczej, tak jak było mówione wcześniej, nikomu finalnie nic poważnego się nie stało. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, bo na większości stron podają, że policja nie skończyła jeszcze dochodzenia i badają ten wypadek (nawet BigHit napisało w swoim… Czytaj więcej »

Edisu
Gość
Edisu

Patrząc na komentarze to się przysłowiowy nóż w kieszeni otwiera. Pijany nie był, przyznał że to z jego winy. Fakt dziwne że go zabrali na komisariat i tyle to trwa. Ale każdy z nas jest człowiekiem, mamy wady i zalety, popełniamy błędy nawet czasem wiedząc jak mogą się skończyć. Nie ważne czy jest się gwiazdą czy nie. Ogarnij się ludzie 🙄

Nihgtcrawler
Gość
Nihgtcrawler

Dokładnie

karo
Gość
karo

Nie ogarniam koreańskich fanów. Gdyby to był zwykły kowalski nie było by słowa. Kurcze wkurzający są koreańscy fani. Wymagają od idola by był idealny a sami tacy nie są. To przykre.

thethe
Gość
thethe

Te komentarze są ze zwykłej koreańskiej strony z newsami. Nie sądzę że osoby odpowiedzialne za te komentarze byli fanami. ARMY zarówno zagraniczne, jak i koreańskie doszły do wniosku że nie jest to nic poważnego i ta sprawa nie spowodowała wielkiego poruszenia w fandomie. ARMY w zdecydowanej większości po prostu pisały że takie drobne kolizje mogą zdarzyć się każdemu i nie ma sensu dramatyzować na ten temat. Cała sprawa była nagłaśniana przez media.

thethe
Gość
thethe

Polecam wejść w źródło, jest tam zdecydowanie więcej komentarzy i łatwo można zobaczyć jak wypowiadały się ARMY

zaar
Gość
zaar

Myślałem że mu się nie dostanie, ale jak widać dostaje się wszystkim po równo. Czyli teraz już na pewno wiadomo że każdy będzie skrytykowany za swoje potknięcie. Po prostu chyba czas się „wyjebać” na te komentarze. Szkoda że one robią clicki na tych stronach z newsami bo pewnie dlatego się nie skończą.

...
Gość
...

Wcześniej coś się działo, że ma aż taki negatywny wpływ?

Alex
Gość
Alex

Powiedziałabym że wręcz przeciwnie. Ciągle jest chwalony za swoje dobre wychowanie i talent. Ale najwyraźniej wystarczy jedna stłuczka żeby ktoś powiedział „on zawsze był taki”

Asia
Gość
Asia

wytatuował się kryminalista jeden >:(

choolcze
Gość
choolcze

Czy ludzie naprawdę nigdy się nie nauczą, że przez podobne komentarze idole odbierają sobie życie? Później jest tylko szok i niedowierzanie, „przecież wszyscy tak ją/jego wspierali”. Owszem, Jeongguk wywołał ostatnio wokół siebie szum przez plotki o jego związku z tą tatuażystką, kontrowersje wzbudzały jego tatuaże, a teraz jeszcze ta stłuczka, ale on jak każdy z nas jest tylko człowiekiem. Nie staram się go bronić, ponieważ mógł przestrzegać zasad ruchu drogowego, ale to nie jest powód do takich komentarzy na jego temat. Nie każdy z powyżej wymienionych był skrajnie negatywny, ale czy stwierdzenie, że to on psuje ‚image’ BTS i jest… Czytaj więcej »

loczek
Gość
loczek

” podobne komentarze idole odbierają sobie życie” gdzie ty widzisz komentarz ktory podchodzi pod hejt? ludzie chyba naprawde nie potrafia odróżnić krytyki od hejtu

choolcze
Gość
choolcze

Dobrze, może i trochę z tym przesadziłam, nie zaprzeczam, ale czy komentarz „4. [+303, -25] Co jest z nim nie tak? ㅋㅋㅋ Czy powoli zaczyna się przygotowywać? ㅋㅋㅋ Jego hyungowie żyją spokojnie, dlaczego on jest jedyny?” można nazwać krytyką?

loczek
Gość
loczek

gdzie ty widzisz w tym komentarzu hejt?

choolcze
Gość
choolcze

Z całym szacunkiem, ale twoim zdaniem w tym komentarzu nie ma niczego złego i prezentuje konstruktywną krytykę?

Kasia
Gość
Kasia

Czy osoby piszące te komentarze powyżej naprawdę nie rozumieją że nawet sławni ludzie są nadal tylko ludźmi którzy po prostu popełniają błędy

Sugar
Gość
Sugar

Każdemu się zdarza A wszyscy mają do niego żal lol

choolcze
Gość
choolcze

To prawda, a knetizens, jak zazwyczaj, największy.

Annn
Gość

„Jego hyungowie żyją spokojnie, dlaczego on jest jedyny?”. Mówią to neitzen, które nie dają często idolom spokoju.

Welma
Gość
Welma

xddddd serio…. w sensie… xd Ciężko mi tych ludzi potem brać poważnie jak takie pierdoły wypisują. Z tego co widziałam tu poniżej to po prostu zahaczył jakieś samochody, więc nie rozumiem po co ta drama. Zwykła drobna kolizja, żaden wypadek. Zastanawiam się ilu z komentujących ma na sumieniu takie drobne kolizje, to naturalne że ciężko byc kierowcą idealnym. Nie wyobrażam sobie jakbym ja była sławna w Korei bo o moich cudach na drodze pisano by elaboraty

Zosia
Gość
Zosia

W jakim my świecie żyjemy że komuś przydarzy się błąd i robi się z tego wielką sprawę niemówiąc o szkalowaniu ludzi i ich głupich domysłach . Z tego co już wiadomo to Jungkook spowodował kolizję , przyznał się do tego i podpisał ugodę z kierowcą. Trzeba się cieszyć że nic poważnego się nie stało ani kierowcy taksówki ani jemu. Niestety Jungkook jest osobą medialną i dlatego prasa, dziennikarze i zawistni ludzie mają pożywkę do tego aby rozdmuchiwać tą sprawę jak się da. Jungkoog jest młodym człowiekiem który napewno wyciągnął z tego nauczkę i na przyszłość będzie ostrożniejszy. Trzymam za niego… Czytaj więcej »

Alice
Gość
Alice

Zastanawiam się jak to wszystko skomentować. Blackpink jakoś umiałam jakoś usorawuedliwić, ale tego… Oh, Jungkook zrobił duży błąd, ale to też człowiek… No cóż..

Pati
Gość

Czyżby znudziło im się BIG BANG i zabrali się za BTS? bo serio to tak wygląda jakby ktoś chciał udup*ć wszystkie duże zespoły XD

%d bloggers like this: