Dino nie wystąpi podczas koncertu SEVENTEEN z powodu problemów ze zdrowiem

SEVENTEEN’s Dino To Sit Out Upcoming Concert Due To Health Issues

Dino z SEVENTEEN nie weźmie udziału w koncercie w Makuhari w ramach światowej trasy „Ode To You” z powodu problemów ze zdrowiem.

Pledis Entertainment opublikowało oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

„Witajcie, z tej strony Pledis Entertainment. Chcemy wyrazić wdzięczność wobec fanów, którzy zawsze okazywali dużo miłości i ciepłego wsparcia dla SEVENTEEN.

Wczesnego ranka Dino udał się do szpitala z objawem zapalenia jelit. Zgodnie z diagnozą specjalisty medycznego zdecydowaliśmy, że Dino powinien odpocząć do czasu, aż stan jego zdrowia ulegnie poprawie.

W związku z tym chcemy poinformować, że Dino nie pojawi się podczas koncertu w Makuhari w ramach trasy „Ode To You” w dniu 7 listopada. Prosimy Was o zrozumienie.

Pragniemy przeprosić za niepokojenie fanów dzieląc się tą nagłą informacją. Będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc mu wrócić jak najszybciej, by spotkał się ze swoimi fanami będąc w lepszej formie.

Prosimy, abyście nadal wspierali SEVENTEEN i Dino. Dziękujemy.”

Po wydaniu trzeciego studyjnego albumu „An Ode” wraz z MV do „Fear” we wrześniu, SEVENTEEN rozpoczęli światową trasę koncertową.

Wracaj szybko do zdrowia Dino!


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: