Kang Daniel pojawi się w programach muzycznych podczas swojego comebacku

Kang Daniel To Make Long-Awaited Return To Music Shows For Comeback

Fani Kanga Daniela są zachwyceni, widząc go w zapowiedzi „Music Bank” na przyszły tydzień!

Solista powróci 25 listopada ze swoim nowym singlem „Touchin”. W odcinku „Music Bank” z 22 listopada udostępniono podgląd jego występu w programie w następny piątek. To będzie jego pierwszy występ w programie od czasu promocji z Wanna One w grudniu ubiegłego roku.

Chociaż tego lata Kang Daniel zadebiutował solo, osiągając wielki sukces (w tym po raz pierwszy wygrał solo w „Music Bank”), nie był w stanie występować w programach muzycznych. W tym czasie był zaangażowany w spór prawny ze swoją byłą agencją LM Entertainment o jego wyłączny kontrakt.

Po zakończeniu sporu we wrześniu doniesiono, że trwają dyskusje na temat występów Kanga Daniela w programach muzycznych i programach rozrywkowych.

We wrześniu serwis informacyjny TV Daily rozmawiał z reżyserem (PD) jednego z głównych programów muzycznych w sieci, który poprosił o zachowanie anonimowości. Powiedzieli:

„Było wielu PD, którzy chcieli, aby Kang Daniel pojawił się na ich koncertach nawet podczas sporu, ale z uwagi na okoliczności nie było nikogo, kto wystąpiłby bez wahania. Jednak teraz, gdy osiągnięto porozumienie z LM, nie będzie potrzeby być ostrożnym, więc wygląda na to, że rozpocznie się rywalizacja o jego występy”.

16 listopada Kang Daniel nakręcił nadchodzący występ w „Happy Together” KBS 2TV jako specjalny MC.

Edytor: Grazia

Źródło:(1)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: