Hyunjin ze Stray Kids rozpłakał się podczas koncertu finałowego.

1574902865-image

Hyunjin rozpłakał się podczas finałowego koncertu Stray Kids, dzieląc się z fanami swoimi osobistymi zmaganiami z bycia idolem. Rok 2019 bez wątpienia był trudnym okresem dla Stray Kids i Stays. Woojin opuścił swoją grupę, co było jednym z najczęściej omawianych wydarzeń w tym roku.

Na koncercie Hyunjin ze łzami w oczach opowiedział o przeszkodach, które musiał przejść wraz z resztą chłopców, aby dotrzeć tam, gdzie są dzisiaj. Tłumaczył, jak ciężko pracował, aby zadebiutować i pozostać na poziomie, na którym wszyscy się spodziewali, że będzie.

„Zadebiutowałem i pracowałem naprawdę ciężko [naprawdę, naprawdę] ciężko … Ale było o wiele więcej barier, niż się spodziewaliśmy. Myślałem, że możemy z radością iść dalej naprzód i się rozwijać. Ale bariery [wciąż stają się większe].”

1574902661-image.png

Następnie Hyunjin powiedział ludziom, że nie jest to tylko trudne dla niego, ale dla całej grupy. Powiedział, że jedynym powodem, dla którego mogli kontynuować, było wsparcie ze strony Stays. Pragnie, żeby nigdzie nie odchodzili i poprosił ich o jak najdłuższe wsparcie grupy.

Na koniec oświadczył, że będą ciężko pracować, aby być lepszą grupą, aby Stays się za nich nie wstydziło.

 

Obejrzyj przemowę Hyunjina poniżej.

 

 

Edytor: Grazia

Źródło: 1

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kang JiSun Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kang JiSun
Gość
Kang JiSun

To było takie na swój sposób wzruszające… ” don’t go anywhere” widać, że naprawdę mu zależy na fanach i boi się, że za mały błąd odejdą. Ale jak Chan powiedział, Stay nigdzie się nie wybierają ^^

%d bloggers like this: