IU zdobyła poczwórną koronę, przekraczając cztery wykresy Gaon Chart

IU Achieves Quadruple Crown After Sweeping This Week’s Gaon Charts


IU całkowicie zdominowała wykresy Gaona w tym tygodniu swoim nowym albumem „Love Poem”!

28 listopada Gaon Chart ogłosił, że IU zdobyła poczwórną koronę po tym, jak przekroczyła cztery ostatnie cotygodniowe wykresy. Piosenkarka zajęła pierwsze miejsce na liście albumów fizycznych, ogólnej tabeli cyfrowej, tabeli pobierania i wykresie streamowania na ten tydzień od 17 do 23 listopada.

Gratulacje dla artystki za jej imponujące osiągnięcie!

Oto pierwsza piątka każdego z cotygodniowych wykresów Gaona:

 

Album Chart


Fizyczna lista albumów w tym tygodniu została zdominowana przez nowe wydawnictwa: nowy minialbum IU „Love Poem” zadebiutował na pierwszym miejscu, „BLUE FLAME” od ASTRO na drugim, „As You Wish” WJSN na trzecim, „HELLO Chapter 2. Hello, Strange Place” od CIX na czwartym, a „Take Over the Moon” od WayV na piątej pozycji.

 

Overall Digital Chart


IU zajęła trzy z pięciu pierwszych miejsc na cyfrowej liście przebojów w tym tygodniu – jej nowy tytułowy utwór „Blueming” i jej strona B „Above the Time” zadebiutowały odpowiednio na 1. i 5. miejscu, a jej przedpremierowy hit „Love Poem” pozostał na drugim miejscu. „Late Night” Noela pojawił się na trzecim miejscu na ten tydzień, a następnie „Call Me Back” od Vibea na czwartym miejscu.

 

Download Chart


Artystka zajęła wszystkie pięć pierwszych miejsc na cyfrowej liście pobrań w tym tygodniu utworami z jej nowego albumu: „Blueming” , który zadebiutował na pierwszym miejscu, „Above the Time” na drugim, „Unlucky” na trzecim, „That Person” na czwartym, a „Lullaby” na piątej pozycji.

 

Streaming Chart


Idolka zajęła zarówno pierwsze, jak i trzecie miejsce na liście przebojów tego tygodnia z „Blueming” i „Love Poem”. ,,Late Night” Noela zajęła drugie miejsce, z „Call Me Back” Vibea na czwartym i “How Can I Love the Heartbreak, You’re the One I Love” AKMU na piątym.

 

Social Chart


BTS kontynuują swoje panowanie na pierwszym miejscu na Gaon Social Chart 2.0 przez 21 kolejnych tygodni, MAMAMOO zajmują na drugie miejsce, a GOT7 na trzecie. Wreszcie Lee Jin Hyuk z UP10TION i Baek Chung Kang uplasowali się na kolejno czwartej i piątej pozycji.

 

Edytor: Grazia


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: