Netizens są wściekli na rodziców Goo Hary, którzy otrzymają jej dziedzictwo

 

Wiadomość o śmierci Goo Hary (구하라) zaskoczyła wszystkich, a wielu przyjaciół i fanów wyraziło już smutek z powodu jej odejścia.

Jednak smutek szybko przerodził się w furię, gdy Netizens dowiedzieli się, że rodzice byłej członkini grupy Kara otrzymają jej dziedzictwo.

Dla tych, którzy nie wiedzieli, gwiazda K-pop wyprowadziła się z domu rodziców w wieku 14 lat po ich rozwodzie. To doprowadziło ją do zamieszkiwania z ciotką przed zapisaniem się w historii K-popu. Mimo że jej rodzice ją zaniedbali, Hara utrzymywała bliskie relacje ze swoim bratem.

Właśnie dlatego fani oburzyli się, wiedząc, że pieniądze i dziedzictwo zmarłej piosenkarki zostaną przekazane jej rodzinie, w tym jej rodzicom, którzy ją porzucili. Zgodnie z koreańskim zwyczajem, jeśli osoba zmarła bez pozostawienia testamentu, jej majątek zostanie podzielony między rodziców i rodzeństwo.

Wielu Netizens uważa, że ​​ciocia, która ją wychowała, zasługuje na to bardziej niż jej mama i tata, którzy ją opuścili.

 

Edytor: Grazia


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

 

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Mei...CatieMani.Katarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
...
Gość
...

Wygląda na to że Goo Hara nie była zainteresowana tym gdzie trafi jej majątek, więc obcy ludzie nie powinni tym bardziej.

Krisy
Gość
Krisy

Osoby, które chcą się zabić nie myślą logicznie typu „o a co z moją rodziną” tylko skupiają się jak cierpią i chcą to zakończyć. Niestety tak to wygląda

Taida
Gość
Taida

Była w depresji więc co się dziwić🤷‍♀️

...
Gość
...

Znam człowieka, który miał depresję i jakoś porozdzielał majątek między swoje dzieci przed samobójstwem…

I like that
Gość
I like that

Tak naprawdę nie wiadomo co porożniło ją z rodzicami i jak wyglądały ich relacje ostatnio.
Myślę że gdyby Hara nie chciała by majatek przejęli jej rodzice to by się zabezpieczyła na te okoliczność.

Mader
Gość
Mader

Zaglądanie do czyjegoś portfela jest brakiem kultury. A wypowiadanie się na temat o którym nie mamy pojęcia jest totalnie nie ma miejscu. Rodzinne sprawy majątkowe to nie jest dobro ogółu, nie nam decydować. A jeśli kogoś to tak ruszyło to niech wyciągnie wnioski z takich sytuacji i zabezpieczy swoje sprawy przed śmiercią.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Amen!

Mani.
Gość
Mani.

Gdyby nie chciała aby jej rodzice cokolwiek dostali to mogłaby napisać testament a tego nie zrobiła i nie dlatego że miała depresję, bo to właśnie ludzie z depresja przed samobójstwem rozdają swoje rzeczy czy zabezpieczaja bliskich, tym bardziej bogate osoby. To że jesteś w depresji nie oznacza że stajesz się bezmyślny.

Catie
Gość
Catie

Mogła zrobić testament ale jej samobójstwo mogło być też pod wpływem chwili. Chorując na depresję czasami wystarczy chwilowe pogorszenie nastroju by zrobić coś czego by się naturalnie nie zrobiło. Mogła nie myśleć w kategorii że dziś umrze i potrzebuje testament przed tym. Możemy tylko gdybać czy jej relacje się poprawiły, czy też nie. Nie my powinniśmy decydować o tej sprawie, od tego jest prawo, a czy jest sprawiedliwe czy nie, to już zupełnie inna historia. Ale to dotyczy każdego kraju. Oby Hara teraz była w lepszym świecie.

Mei
Gość
Mei

tak naprawdę nie wiemy jak wygląda sytuacja rzeczywiście więc nie ma się co bulwersować, raczej i tak niz z tym nie zrobimy ;;;

%d bloggers like this: