Irene z Red Velvet ogłosiła, że ​​będzie głosem kampanii przeciwko przemocy szkolnej w Korei

 

Irene z Red Velvet będzie głosem kampanii przeciwko przemocy w szkole. Nauczyciele w Korei mogą przesyłać wiadomości, które popierają przesłanie przeciw przemocy, a najlepsza zostanie wybrana do nagrania przez Irene i opublikowana na stronie internetowej NHN, aby szkoły mogły używać jej jako dzwonka.

Informacje o konkursie są następujące:

NHN Edu organizuje „Star School Bell! Nasz szkolny konkurs dzwonków w dniach 2-31 grudnia.
Wszyscy nauczyciele mogą wziąć udział w tym konkursie. Ma on na celu znalezienie najlepszego przesłania do zapobiegania przemocy w szkole. Wiadomość, która zostanie wybrana, zostanie nagrana przez Irene z Red Velvet i opublikowana na stronie internetowej NHN Edu, aby każda szkoła mogła użyć jej jako dzwonka.
Ta kampania jest sponsorowana przez Ministerstwo Edukacji, Radę Narodową, Koreańską Federację Nauczycieli, SM Entertainment, NHN, Yonhap News i KBS.

Flyer

Dyrektor NHN Edu, Park Beom Jin stwierdził: „Byliśmy świadomi powagi przemocy w szkole po zapewnieniu mobilnego systemu alarmowego. Mamy nadzieję, że ta kampania pomoże rozwiązać problem przemocy w szkole ”.

Jest to niesamowita, godna uwagi przyczyna, dla której Irene się zobowiązała! Artystka jest naprawdę doskonałym wzorem do naśladowania dla młodzieży na całym świecie.

 

Edytor: Grazia


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

 

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
VicArisa^^ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arisa^^
Gość
Arisa^^

Czyli ktoś coś wymyśli, wyśle to, Irene wybierze „najlepsze” i to wykorzysta i… to tyle? Coś jeszcze, czy to tylko konkurs na najlepsze „przesłanie”?

Vic
Gość
Vic

Chyba tak, będzie po prostu twarzą kampanii i nic poza tym :/

%d bloggers like this: