IU nazwana przez Forbes jednym z bohaterów filantropii Azji 2019

IU Named By Forbes As One Of Asia’s 2019 Heroes Of Philanthropy

2 grudnia (czasu lokalnego) Forbes opublikowało swoją listę azjatyckich bohaterów filantropii: Catalysts for Change.

Coroczna lista Heroes of Philanthropy „honoruje miliarderów, przedsiębiorców i celebrytów z całego regionu, którzy są zaangażowani w rozwiązywanie najbardziej palących problemów, przed którymi stoi Azja i Pacyfik”. Dwóch koreańskich filantropów znalazło się na liście w tym roku, piosenkarka-aktorka IU i dyrektor generalny grupy Amorepacific, Suh Kyung Bae.

Forbes zauważył, że IU jest najmłodszą osobą na liście, która od 2018 r. Przekazała 900 milionów wonów (około 800 000 USD) na różne cele. Dołączyła do wielu koreańskich celebrytów, przekazując darowizny w imieniu ofiar pożaru prowincji Gangwon na początku tego roku oraz stowarzyszeniom osób niesłyszących, zainspirowaniu się jej postacią w „My Mister”.

Od 2015 r. IU przekazała również wiele darowizn na rzecz Fundacji Dzieci Zielonego Parasola, która pomaga rodzinom samotnie wychowującym dzieci, wychowywaniu dzieci przez dziadków i innym dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji. Inne darowizny artystki przekazane w 2019 r. Obejmują pomoc osobom starszym w letnim upale i wspólną darowiznę przekazaną jej fanklubowi UAENA na cześć jej 11. rocznicy od debiutu.

Piosenkarka jest obecnie na swojej trasie koncertowej po Azji „Love, Poem”, aby promować swój nowy album o tej samej nazwie. Była w Tajpej 1 grudnia i teraz poleci do Singapuru 7 grudnia, Manili 13 grudnia, Kuala Lumpur 21 grudnia, Bangkoku 24 grudnia i Dżakarty 28 grudnia.

Edytor: SugaRRMonster


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: