Mnet wydaje przeprosiny i obiecuje wkrótce opublikować plany na przyszłość X1 i IZ*ONE

Mnet Issues Apology And Promises To Release Plans For Future Of X1 And IZ*ONE Soon

Mnet przeprosił za kontrowersje związane z manipulowaniem głosowaniem wokół serii „Produce 101” i obiecał wydać oświadczenie w sprawie przyszłości obecnych grup projektowych IZ*ONE i X1.

3 grudnia Mnet wydał następujące oświadczenie:

Witajcie, tu Mnet.

Pragniemy serdecznie przeprosić widzów, fanów, stażystów i agencje za wzbudzanie zaniepokojenia naszym programem.

Obecnie współpracujemy w dochodzeniu ze szczerym podejściem i będziemy dążyć do ścisłych środków wewnętrznych zgodnie z wynikami.

Po rozmowach z podmiotami powiązanymi opublikujemy plany rekompensaty, środki reformatorskie i plany na przyszłość dla IZ * ONE i X1 tak szybko, jak to możliwe.

Jednak szczerze prosimy o rozważenie, aby artyści i stażyści, którzy nie zrobili nic złego, nie ponieśli dodatkowych szkód.

Policja bada obecnie podejrzenia, że wszystkie cztery sezony „Produce 101” zostały zmanipulowane po tym, jak PD Ahn Joon Young przyznał się do manipulacji rankingami w „Produce 48” i „Produce X 101”.

Edytor: SugaRRMonster


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Julaa♥ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Julaa♥
Gość
Julaa♥

No wreszcie przeprosili …. ale nie zmienia to nic , nie cofną już wyrządzonych szkód i wszystkich kontrowersji. Mam nadzieję że te plany dotyczące obu grup nie dotyczą disbandu … Bardzo wyczekuję ich powrotu , pełnego albumu IZ*ONE i pierwszego comeback’u X1 ♥

%d bloggers like this: