KONNECT Entertainment ujawnia diagnozę depresji i zaburzeń panicznych Kang Daniela + zatrzymuje promocje „TOUCHIN”

Znalezione obrazy dla zapytania kang daniel 2019

Po doniesieniach na temat diagnozy depresji Kang Daniela, KONNECT Entertainment potwierdziło, że doniesienia były prawdziwe, a także ujawniło, że artysta wstrzyma wszystkie promocje związane z jego comebackiem ze singlem „TOUCHIN”.

W oświadczeniu opublikowanym w prasie szczegółowo opisali początek problemów zdrowotnych Kanga Daniela, co próbowali zrobić, aby mu pomóc i co będą robić w przyszłości.

Witajcie, tu KONNECT Entertainment.

Oto nasze oficjalne stanowisko dotyczące naszego artysty, Kang Daniela.

Począwszy od pierwszej połowy tego roku, po dokładnym zbadaniu u Kang Daniela zdiagnozowano depresję i zespół lęku napadowego. Badanie wynikało z częstego pogarszania się jego zdrowia, niskiego poziomu odporności i odczuwania objawów lęku psychicznego. Od tego czasu współpracujemy z nim nad terapią poprzez psychoterapię i leki.

Pomimo swojej sytuacji medycznej, Kang Daniel starał się , aby nie ulegać wpływom burzliwego środowiska, w którym pracuje, ale ostatnio skarżył się na jeszcze większy niepokój i doszliśmy do wniosku, że najwyższym priorytetem dla zdrowia i stabilności naszego artysty jest przeżyć odpoczynek i regenerację.

W rezultacie zaplanowane na dzisiaj nagranie dla MBC Music „Show Champion” zostało anulowane i nie będzie on mógł wykonywać zaplanowanych działań promocyjnych, ponieważ w rzeczywistości bardzo trudno jest mu kontynuować promocję „TOUCHIN” w tej chwili.

Bardzo nam przykro, że zaniepokoiliśmy wszystkich fanów, przez firmy nadawcze po media.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Kang Danielowi odzyskać zdrowie i jako agencja zajmiemy się ochroną naszego artysty.

Ponadto chcielibyśmy prosić wszystkich o powstrzymanie się od nadmiernych spekulacji lub nieporozumień dotyczących zdrowia i przyszłych działań Kang Daniela. Przygotujemy metodę, aby poinformować Was o poprawie jego zdrowia.

Przepraszamy za dostarczenie tak złych wiadomości. Proszę nadal wysyłać wsparcie do Kanga Daniel, dopóki nie będzie w stanie przywitać się z wszystkimi ponownie.

Dziękujemy.

– Konnect Entertainment

 

Piosenkarz również niedawno opublikował na swojej osobistej, fanowskiej kafejce wiadomości, w których pisze, że boi się i jest zmęczony z powodu ciągłego napływu złośliwych komentarzy skierowanych w jego stronę.

 

Edytor: Grazia


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jooLaila5AniaBombastick Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bombastick
Gość
Bombastick

Ludzie to idioci. Szkoda mi siebie i ludzi, którym przyszło żyć w takim świecie.

Ania
Gość
Ania

Najgorsze jest to że to wszystko się dzieje wśród koreańskich fanów, to oni są dziwni.
Dlaczego muszą tak się zachowywać ?
Nie mogą postępować jak reszta świata (czyt. Europejscy fani)

Laila5
Gość
Laila5

Polecam ci wejść na polskie wiadomości i przeczytać pod jakimkolwiek artykułem komentarze. Anglojęzyczne strony też mają tego g*wna pełno. Hejt to zjawisko globalne, tyczy się ono całego świata, nie tylko Korei i kpopu. Walka z nim też jest trudna, ponieważ chęć blokowania hejtu, może sprawić, że zostanie też zablokowany konstruktywny i nieobraźliwy komentarz krytykujący i to będzie zabierało wolność słowa. Inną sprawą jest to, że każdy człowiek jest o wiele śmielszy w internecie, a kultura w życiu społecznym tłamsi emocje ludzi. Na ulicy każdy zachowuje kamienną, bez emocji twarz, być może kryjąc jakiś ból. Mówi się, że napisanie tego bólu… Czytaj więcej »

joo
Gość
joo

kurde szkoda mi Daniela..;(trzymałam za niego kciuki w produce.Ogólnie jak dla mnie ten sezon był lepszy niż X101.Mam nadzieję, że da chłopak radę i otwaczają go osoby którym na nim zależy.Wydawał się taki wesoły, zawsze uśmiechnięty.Jednak bycie k gwiazdą jest zbyt ciężkie do udźwignięcia i co chwilę ktoś ginie przez fale hejtu itp.

%d bloggers like this: