JYP Entertainment ostrzega fanów przed niebezpiecznym zachowaniem po incydencie na lotnisku z TWICE

JYP Entertainment Warns Fans Against Unsafe Behavior After Incident At Airport With TWICE

 

8 grudnia JYP Entertainment wydało oświadczenie ostrzegające fanów przed niebezpiecznymi zachowaniami, takimi jak otaczanie i śledzenie artystów na lotnisku.

Wcześniej tego dnia TWICE przybyły na międzynarodowe lotnisko Gimpo po zakończeniu działalności w Japonii. Wiele osób próbowało zrobić zdjęcia TWICE, w wyniku czego Jihyo potknęła się o fana, który upadł na podłogę.

Oświadczenie agencji brzmi następująco:

Cześć, tutaj JYPE.

Dzisiaj na międzynarodowym lotnisku w Gimpo miał miejsce incydent, w którym nasz artysta upadł i został ranny z powodu chaotycznej i nadmiernej fotografii.

„Śledzenie artystów na lotnisku po kontroli imigracyjnej” jest oficjalnie zabronione zgodnie z zasadami czarnej listy, więc angażowanie się w takie zachowania będzie powodować zakaz uczestnictwa w działaniach takich jak transmisje telewizyjne. (Odniesienie do zasad czarnej listy TWICE).

Jeśli problem wystąpi ponownie, być może będziemy musieli podjąć kroki prawne. Informujemy, że analizujemy opcje prawne na wypadek, gdyby problem ten powtórzył się.

Sprawy dotyczące bezpieczeństwa odnoszą się nie tylko do artystów, ale także fanów i ogółu społeczeństwa. Prosimy o zachowanie porządku na oficjalnych spotkaniach i powstrzymanie się od zabronionych zachowań, takich jak śledzenie TWICE podczas nieoficjalnych działalności.

Jako firma zawsze jesteśmy świadomi, kiedy występuje zabronione zachowanie i zawsze szukamy prawnych możliwości rozwiązania incydentów, które są objęte zakresem prawa.

Jako agencja dołożymy wszelkich starań, aby chronić bezpieczeństwo naszych artystów.

Dziękujemy.

Po podobnym incydencie na początku tego tygodnia, Starship Entertainment ostrzegło fanów o nieodpowiednim zachowaniu podczas przybycia WJSN na „Music Bank”.

 

Edytor: veryunusual


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: