8 powodów, dla których fani K-Pop wybierają Kpop Shop


Z MIŁOŚCI DO K-POP


Kpop Shop jest przełomową firmą stworzoną dla fanów K-pop oraz Army na całym świecie i jest wiele solidnych powodów, dla których fani K-pop wybierają KpopShop.
Kpop Shop jest oficjalną firmą Kpop Merchandies, których klienci otrzymują usługi najwyższej jakości, produkty wysokiej wartości, dokładne informacje oraz zawsze są stawiani na pierwszym miejscu.
Zorientowanie na klienta oraz jego oczekiwania od zakupów zawsze było naszym celem i jesteśmy dumni z naszych kompleksowych zasad, które wprowadziły nas w sferę przewyższającą naszych konkurentów. Kupuj u nas już dziś i zobacz różnicę w KpopShop.” – powiedział dyrektor generalny KpopShop.


POWODY, DLA KTÓRYCH FANI K-POP WYBIERAJĄ KPOP SHOP


Kpoperzy są zmotywowani do robienia zakupów w KpopShop przede wszystkim przez niskie ceny, bezpłatną wysyłkę i oferty oraz darmowe prezenty.
KpopShop przeprowadził ankietę wśród prawie 10 000 konsumentów, pytając tych, którzy kupili merch w ciągu ostatnich 10 miesięcy 2019 roku, z jakich powodów zdecydowali się na zakup właśnie u nich [w KpopShop.].

(28.1%) podało cenę jako motywację do robienia zakupów w KpopShop, a darmowa wysyłka (33.7%) była na drugim miejscu. Wygoda również była głównym czynnikiem: większość (16.9%) stwierdziła, że kupowała w KpopShop, ponieważ łatwiej było kupić w ten sposób, a prawie połowa (11.2%) oznajmiła, że korzystała z KpopShop, ponieważ jest to kompleksowa platforma na której mogą kupić różne rzeczy związane z K-popem, których potrzebują.

Screenshot_15

  • Kpopshop korzysta z międzynarodowych centrów realizacji zamówień, aby wysłać zamówienie i umieścić twoje produkty z magazynie w 5 krajach w Europie, Ameryce i Azji. Oznacza to, że będziesz otrzymywać swoje wspaniałe produkty K-pop z miejsca znajdującego się blisko ciebie.
  • Dostępne bezpieczne zamawianie
  • 100% gwarancji zwrotu pieniędzy
  • Wszystkie produkty w magazynie i gotowe do wysyłki w ciągu 2-4 dni

KpopShop stał się najlepszym sklepem internetowym w ostatnich latach, choć późno pojawił się na portalach społecznościowych, Instagramie i Facebooku, ale jest obecnie uważany za główny, K-popowy sklep internetowy. Kpopshop ma bardzo dużo produktów do wyboru. Na przykład możesz kupić koszulki z BTS, plakaty BTS, bluzy BlackPink, merch i ubrania ze Stray Kids, K-popowe dekoracje do domu, akcesoria BT21, lightsticki i wiele więcej na KpopShop.


unnamed


OFERTA SPECJALNA DLA K-POP LIVE POLSKA!


Specjalnie dla naszych czytelników otrzymaliśmy wyjątkowy kod rabatowy

KPOPLIVEPOLSKA15

Należy go wykorzystać przy finalizacji swojego zamówienia, by otrzymać 15% rabatu na całe zakupy!
Z oferty mogą korzystać zarówno osoby mieszkające w Polsce, jak i za granicą.

Mamy nadzieję, że znajdziecie coś idealnego dla siebie oraz bliskich


kpopshop.com


Edytor: SugaRRMonster

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tero
Gość
Tero

moze mi ktos wyjaśnić czemu w tym sklepie sa produkty ktorych nie ma w oficjalnym sklepie wytworni(np bluzy blackpink)?

herdevlet
Admin

Wiele sklepów dodaje do swoich asortymentów artykuły produkowane dla nich na zamówienie i jest to w celu zwiększenia wyboru dla klientów. Tak jak odpowiadałam już w komentarzach z pytaniami o Lightsticki na Facebooku: te podpisane „official” są oficjalnymi produktami

Hiri
Gość
Hiri

Bo to pewnie są bluzy które oni sami robią i wystawiają jako merch danych artystów. Dla przykładu napotkałam spódnice z NCT 127 (która moim zdaniem jest szpetna) i również nie ma jej w oficjalnym sklepie.

RMLOVE
Gość
RMLOVE

Ta strona jest niesamowita, wcześniej ją zamówiłem i było po prostu niesamowite, ale dostawa trwa 18 dni 😑. ale ogólnie jest dobrze

Zuzanna
Gość
Zuzanna

Właśnie odwiedziłem tę stronę. Nie widziałem strony z taką liczbą produktów k-pop. dziękuję kpoplivepolska

%d bloggers like this: