BTS zdobyli główną nagrodę podczas pierwszego dnia The 34th Golden Disc Awards

BTS Wins Grand Prize At The 34th Golden Disc Awards Day 1

BTS zdobyli kolejną nagrodę główną (Daesang)!

4 stycznia w Gocheok Sky Dome w Seulu odbył się pierwszy dzień The 34th Golden Disc Awards. Pierwsza część dwudniowej ceremonii poświęcona była uznaniu osiągnięć w wydaniach muzyki cyfrowej, a największą nagrodą tego wieczoru był Daesang.

Po wygraniu Bonsang za sukces w muzyce cyfrowej w 2019 roku, BTS zostali ogłoszeni zwycięzcą głównej nagrody tej nocy. Założyciel i producent Big Hit Entertainment Bang Shi Hyuk przyjął nagrodę w imieniu BTS.

„Po pierwsze, chciałbym serdecznie pogratulować BTS zostania gwiazdami Digital Song Grand Prize. W zeszłym tygodniu uczestniczyłem w koncercie Park Jin Young. Kiedy tam pojechałem, byłem głęboko poruszony, kiedy wspominałem nastrój, a nawet zapach studia, w którym pracowaliśmy razem 20 lat temu. Teraz, gdy myślę o BTS, minęło już siedem lat od ich debiutu. Dotychczasowy sukces, który osiągnęli, jest niewiarygodnie niesamowity i jestem przekonany, że osiągną jeszcze większe rzeczy w przyszłości, ale myślę, że za 13 lat nadal będą mogli się ze mną śmiać podczas rozmawiania o muzyce. Mam nadzieję, że nadal będą piosenkarzami, którzy kochają muzykę i modlę się, aby BTS mogli nadal tworzyć muzykę z radością ”.

Kontynuował:

„Przeczytam teraz ten list napisany przez członków dla fanów: „ARMY z całego świata, którzy kochają naszą muzykę, dziękujemy bardzo. Będziemy z Wami dzięki naszej muzyce w 2020 roku, a także w przyszłości. Tak długo, jak ARMY są w stanie słuchać naszej muzyki, BTS są szczęśliwi i będą szczęśliwi”.

Później Jimin napisał na Twitterze:

„Chociaż nie mogliśmy dziś uczestniczyć w [ceremonii], wygraliśmy nagrodę główną w kategorii Piosenka Cyfrowa na Golden Disc Awards. Zawsze jesteśmy wdzięczni ARMY, którzy słuchają naszej muzyki i wspierają nas. Staniemy się [grupą], która od teraz będzie pracować jeszcze ciężej. Zawsze jesteśmy wdzięczni i kochamy was ”.

Dodał także hashtagi:„ #OurARMYWonAnAward ”i„ BangPDThankYouILoveYou ”.

Gratulacje dla BTS!

Źródło:(1)

Edytor: SugaRRMonster

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: