Mina z TWICE weźmie udział w pierwszym od czterech miesięcy evencie

TWICE’s Mina To Attend Public Event For 1st Time In 4 Months

Mina z TWICE spotka się z fanami po raz pierwszy od czterech miesięcy.

W dniu 8 stycznia wytwórnia JYP Entertainment opublikowała oświadczenie na oficjalnej japońskiej stronie TWICE:

„Mina planuje wziąć udział w wydarzeniu dotyczącym dostarczenia albumów dla kupujących.”

Według tej wzmianki Mina pojawi się podczas eventu „&TWICE” w dniu 1 i 2 lutego w Japonii. Będzie to jej pierwszy od czterech miesięcy publiczny udział od czasu ostatniego niespodziewanego pojawienia się podczas „ONCE HALLOWEEN 2.”

W sierpniu 2019 roku wytwórnia poinformowała fanów, że Mina cierpi na zaburzenia lękowe i w związku z tym nie będzie uczestniczyć w aktywnościach grupowych, aby skupić się na powrocie do zdrowia. Od tego czasu Mina uczestniczyła w przygotowaniach do ósmego mini albumu TWICEFeel Special” oraz była obecna na planie kręcenia teledysku.

Żeńska grupa była zajęta promocją nie tylko w Korei, ale również za granicą. W listopadzie wydały drugi japoński album „&TWICE” i stały się jedyną koreańską grupą, która wystąpiła podczas noworocznego programu „Kōhaku Uta Gassen” trzeci rok z rzędu.

W międzyczasie TWICE mają w planach wydać japoński album repackage już 5 lutego, wyruszyć w japońską trasę „TWICE World Tour 2019 TWICELIGHTS” i ukończyć światową trasę ostatnim koncertem w Seulu, który odbędzie się 7 i 8 marca.


Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: