BTS ujawniają globalny projekt „CONNECT, BTS”

BTS Unveils Global “CONNECT, BTS” Project

BTS oficjalnie rozpoczęli nowy projekt ,,CONNECT BTS”!

Jak wyjaśniono na oficjalnej stronie projektu ,,CONNECT BTS”, to kolejny projekt, który ma połączyć pięć miast i 22 artystów, z których każdy wnosi swoją unikalną filozofię i wyobraźnię. Projekt ten ma na celu przedefiniowanie związków między sztuką i muzyką, materiałem i niematerialnością, artystów i ich odbiorców, artystów i artystów oraz teorii i praktyki. „CONNECT, BTS” może być opisany w kategoriach zbiorowej praktyki kuratorskiej przez kuratorów na całym świecie, którzy rezonują z filozofią zespołu ”.

14 stycznia czasu koreańskiego oficjalnie zaprezentowano „CONNECT, BTS: ONLINE” i „CONNECT, BTS: LONDON”. „CONNECT, BTS: LONDON” będzie emitowany od 14 stycznia do 6 marca w Serpentine Gallery w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Sprawdź stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o projekcie i obejrzeć wywiad BTS z Jakobem Kudskiem Steensenem, pierwszym artystą projektu.

Grupa przygotowuje się do comebacku z „Map of the Soul: 7” 21 lutego. Zobacz ich pierwszy zwiastun „Shadow” w wykonaniu Suga tutaj!

 

Edytor: Grazia


Źródło (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: