ARMY ZIP – Kim Taehyung – fabuła filmu „Not Guilty” (tłumaczenie)

EOO8-9PUcAEPzi0.jpg

Big Hit Entertainment opublikował wczoraj zdjęcia Kim Taehyunga do jego filmu „Not Guilty„. Na Twitterze pojawiła się fabuła filmu, która związana jest przede wszystkim z mafią, czego można się domyślić patrząc na udostępnione zdjęcia. Fabuła nie jest skomplikowana, ale wydaje mi się bardzo ciekawa.

Tweet z fabułą:

Tłumaczenie:

Jest to historia o Kim Taehyungu, studencie college’u, który stał się szefem mafii. W rzeczywistości jest on przeciętnym studentem w wieku 20 lat, który pewnego dnia przypadkowo uderza ramię w ramię starszego mężczyznę. Zbiera on jego dokumenty i przedmioty, które spadły na ziemię. Jest tam jedna rzeczy, której starszy mężczyzna nie możę znaleźć. Jest to naszyjnik, który Taehyung wciąż szuka, by oddać go właścicielowi.

Tak naprawdę starszy mężczyzna jest szefem mafii. Ale wiedząc, że jest chory i nie pożyje długo, w pośpiechu szuka za niego zastępstwa. Wierzy, że naszyjnik trafi do kogoś, kto stanie się szefem mafii, tak jak on, gdy otrzymał go od byłego szefa. A ciepły wyraz twarzy Taehyunga, troskliwe zachowanie i jego sposób mówienia sprawiają, że mężczyzna myśli: „Tak, on na pewno zaopiekuje się moimi członkami”. Postanawia wybrać Taehyunga na swojego następcę.

Członkowie mafii, którym nie podoba się nagłe pojawienie Kima, są o niego zazdrośni i ciągle się o niego kłócą. Jednak John Le Mion, prawa ręka szefa, uczy chłopaka sztuk walki, dostarcza mu wiedzy i tym podobnym, myśląc, że musi być powód dla którego szef wybrał go na swojego spadkobiercę.

Taehyung, przeciętny student college’u w wieku 20 lat, nadal odmawia [by stać się następcą], ponieważ wie, że życie mafii jest trudne, ale ostatecznie do nich dołącza. Był jeden powód, dla którego się zgodził. Po znaniu zawartości listów i woli swojego dziadka, byłego szefa mafii, Taehyung uważa, że jest to nieuniknione i ostatecznie obiera ścieżkę jako mafia.

Obecny szef mafii i jego ludzie ostatecznie mszczą się na odwiecznym rywalu, „Mephia„. Po długiej walce w końcu wygrywają, ale, koniec końców, szef mafii ginie. Sprawia to, że Taehyung staje się szefem. Wiadomo, prawa ręka byłego bossa nadal wydaje polecenia, ale od teraz właścicielem naszyjnika jest młody chłopak. Taehyung ma wystarczającą ilość talentów, dzięki czemu może stać stać się dowódcą w ciągu jedynie dwóch lat.

Tymczasem „Mephia” przygotowuje się do zemszczenia na nich. Jest tylko jeden człowiek u władzy nad „Mephia”… Informacje na temat tej osoby zostaną ujawnione dopiero w drugim sezonie.

6’Mephia’ atakuje pierwsza. Jednak przeciwko niej staje doświadczony Taehyung, który wiedział, że pewnego dnia w końcu zaatakują, a on ich ładnie załatwi. Prawa ręka szefa prawie ginie w walce. Wie jednak, że będzie w końcu spokój.

Taehyung siada na tylnym siedzeniu w samochodzie szefa. Opuszcza szybę i ogląda się za siebie przez okno i widzi plakat ze sceną z [tego] filmu. Tak wygląda koniec. Film kontynuowany jest w drugiej części.

kt2.jpg

EOO9APHUwAANYAB.jpg

Jak podoba wam się fabuła? Co myślicie na jej temat? Moim zdaniem takie klimaty idealnie pasują do Kim Taehyunga. Na zdjęciach wygląda na bardzo opanowaną osobę, która nie da się zrobić w ‚konia’.

Jak myślicie, co mogłoby się wydarzyć w drugiej części? Może pojawią się inni członkowie? Poczekamy, zobaczymy, może zaskoczą nas czymś innym.

Miłego dnia ludki!


Edytor: SugaRRMonster

Źródło: (1)

Zapraszamy również na Facebooka i Instagrama KLP, na których znajdziecie informacje o bieżących postach i nie tylko! Nie zapomnijcie też o naszym kanale na YouTube!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
%d bloggers like this: