EXO-L przedstawiają liczne hashtagi wspierające Chena + planowany przeciwko niemu protest nie udał się.

1579423835-chen-1

Rzeczywiście, miłość i wsparcie zawsze zwyciężą.

Grupa złośliwych fanów, którzy napisali w oświadczeniu, że chcą, aby członek EXO, Chen, nie był członkiem grupy, zorganizowali protest w Atrium, aby pokazać, jak poważnie chcieli wyrzucić głównego wokalistę. Wcześniej ostrzegali lokalne władze i mówili o tym, jak 200 „fanów” będzie obecnych podczas protestu.

Spośród rzekomych 200 osób tylko około 10 do 20 faktycznie się zaprezentowało. Ludzie, którzy byli w okolicy, zostali „zaszczyceni” małą grupą osób, niektórzy nawet zrobili jej zdjęcia i opublikowali w mediach społecznościowych, aby świat mógł je zobaczyć.

Oczywiście fani, którzy wspierają Chena, mieli przeciwny plan do tego szaleństwa. Zwolennicy OT9 szybko zaczęli zdobywać popularność hashtagami #MyAnswerIsEXO9, #CHEN_STAYS i #EXOLBelievesInEXO9 na Twitterze, aby pokazać swoje poparcie i przypomnieć wszystkim, że protestujący nie reprezentują całości fandomu i że ich głosy zasługują na to, aby wszyscy je usłyszeli.

Niech to będzie przypomnienie dla wszystkich, zawsze wspierajcie swoich ulubionych artystów. Ponieważ na koniec twoje wysiłki zostaną nagrodzone w najsłodszy możliwy sposób.

Źródło: 1

Edytor: SugaRRMonster

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MilaLaila5NikolaTeroPapi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Papi
Gość
Papi

ale clowny, widziałam filmik z tego protestu i 20 osób które ukrywają swoje twarze xd myślałam, że wybuchnę śmiechem, niech już przestaną się ośmieszać

Tero
Gość
Tero

nie wiem po co robione sa te wszystkie tagi skoro i tak wiadomo ze wytwornie sluchaja sie tylko Koreanskich fanow ^:^

Laila5
Gość
Laila5

Wiele koreańskich fanek wspiera też Chena. Nie jest tak, że każda k-exol jest przeciwko. Po prostu te przeciwne są bardzo głośne i krzykliwe, ale jaką mają siłę już pokazały i się zbłaźniły przy okazji.

Tero
Gość
Tero

zbłaźniły czy nie to sie okaże przy następnym albumie ^:^

Laila5
Gość
Laila5

Czy ja wiem… SM już nie wspiera marketingowo EXO, bo i tak są skupieni na tworzeniu i promowaniu młodszych grup. Z tego też powodu sama firma jest obojętna wobec tego co robią. Chłopaki zaś niejednokrotnie mówili, że EXO tworzy dla pasji, nie pieniędzy – co jest zresztą nie dziwne, bo przecież są ustawieni na całe życie, a i tak dochody z twórczości idą na cele charytatywne. Więc ewentualne spadki przy wykupieniu kolejnych albumów im nie są straszne – ważne by ciągle jeszcze istnieli fani, którzy ich posłuchają. I tylko to się liczy.

Nikola
Gość
Nikola

Po co to ?🙄 Chen znalazł miłość, powinniśmy się z tego cieszyć,dla mnie to wspaniała wieść ❤️

Mila
Gość
Mila

Kisłam jak to widziałam😂 zrobili z siebie debili i tyle, ja tam się cieszę że Chen kogoś znalazł❤

%d bloggers like this: