Więcej informacji o przebiegu protestu fanów Chena z EXO.

1579541747-protest

Wściekli fani EXO zorganizowali protest 19 stycznia, żądając odejścia Chena z grupy. Jednak niewiele osób pojawiło się na proteście.

Protest odbył się przed Coex Artium SM w Seulu, gdzie fani zgromadzili się, aby wyrazić swój gniew. Byli ubrani na czarno i nosili maski. Początkowo planowano, że ponad 200 osób weźmie udział w proteście, ale tylko 20-30 osób było obecnych.

 

Fani przynieśli także plakaty Chena, po czym zrzucili je na ziemię i deptali po nich.

1579541094-ssi-20200119170849-v

Zapytani o protest, wielu fanów stwierdziło, że czuli się zdradzeni, tym że Chen ogłosił swoje małżeństwo i ciążę narzeczonej bez przeprosin.

Jednak większość fanów potępia protesty i twierdzi, że Chen powinien pozostać w grupie.

Edytor: Grazia

Źródło: 1

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Arisa^^Laila5XassaKingaSayuriss Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TERO
Gość
TERO

„Jednak większość fanów potępia protesty i twierdzi, że Chen powinien pozostać w grupie.”
to ciekawe bo na Koreanskich stronach ludzie pisza zupelnie co innego chyba ze chodzi o fanow z EU i US?

TERO
Gość
TERO

„Jednak większość fanów potępia protesty i twierdzi, że Chen powinien pozostać w grupie.”
to ciekawe bo na Koreanskich stronach ludzie pisza zupelnie co innego chyba ze chodzi o fanow z EU i US?

Patty
Gość
Patty

Przepraszam bardzo ale za co ma przepraszać? Za to, że układa sobie życie? Że tak jak większość ludzi na świecie chciał założyć swoją rodzinę i mieć kogoś bliskiego na kim może polegać? „Siedzę” w k-pop’ie już 12 lat ale wciąż mnie zadziwia rozumowanie tych pseudo fanów… Kiedy w końcu do nich dotrze, że idol NIGDY nie będzie ich własnością i nie weźmie nigdy ślubu z żadnym z tych „fanów”? Coś mnie bierze, kiedy czytam o tym, że ktos ma być wyrzucony z zespołu za bycie szczęśliwym albo za brudy sprzed „miliona” lat, które tak naprawdę są śmiechu warte. Idąc tym… Czytaj więcej »

Laila5
Gość
Laila5

Dla mnie te osoby ewidentnie mają zaburzenia psychiczne i być może wcale nie aż tak poważne, ale jednak warte pomocy konsultacji z psychologiem. Trochę to jest dziwne, bo przecież taki cyrk ewidentnie odstawiają nastolatki, albo bardzo młode kobiety. Czy one nie mają rodziców? Albo kogoś bliskiego, kto by im w tym pomógł i zablokował to wygłupianie się? Ale na leczenie zaburzeń psychicznych, depresji czy innych tego typu rzeczy też dla Korei Południowej nie ma miejsca. Każdy te dziewczyny wyśmiewa, choć być może nikt nie zastanawia się nad ich dramatem. Że być dla nich wali się serio cały świat, który sobie… Czytaj więcej »

Terra123
Gość
Terra123

Firmy mają w tym swoją winę, bo zazwyczaj właśnie promują młodego, w wielu przypadkach niepelnoletniego chłopaka jako ideała, a gdy nagle po paru latach okaże się człowiekiem to ta sama firma zostawia go na pastwę losu. Co było pierwsze, czy fanki, które wymagają od idoli celibatu? Czy wytwórnie, które wykreowały idoli na chłopaków każdej fanki? Kto pozwolił na to, żeby taki system w tej branży się wytworzył? Oczywiście, psychofanki będą istnieć tak czy siak, jednak poza tym, że mogą mieć zaburzenia to też dziwi mnie, że jakieś najbliższe otoczenie tych dziewczyn ma w gdzieś to co ona wyprawia gdy jej… Czytaj więcej »

Vic
Gość
Vic

Kiedy w końcu do nich dotrze, że idol NIGDY nie będzie ich własnością i nie weźmie nigdy ślubu z żadnym z tych „fanów”?
Pewnie wydaje im się, że tak właśnie będzie kiedy czytają, że ktoś z idoli związał się z osobą niepubliczną :/ Dramat

Malina
Gość
Malina

Ja poniekąd rozumiem te psychofanki. Tzn. spójrzmy na to od drugiej strony. Kpop i pojęcie idola sprzedają się tak mocno tylko dlatego, że fani wydają tyle hajsu na te wszystkie pierdoły. Wytwórnie kreujące ten gatunek i w ogóle same to nakręciły. „Będziemy robić, co zechcecie, ale musimy mieć hajsy”. To oni wmówili fankom, że idol to maskotka, którą można mieć na własność. To oni organizują fanmeetingi, na których idole założą wszystko, co one zechcą, przyjmują od fanów wszystkie prezenty (np. bieliznę dla idola) i uczą młodych chłopaków, co mają mówić i robić, żeby rozkochać w sobie niewinne nastolatki. Sami je… Czytaj więcej »

Terra123
Gość
Terra123

Ja muszę przyznać, że tak jak uwielbiam wielu piosenkarzy kpopowych, tak oglądając ich lajwy na Instagramie czy cokolwiek czuję się często poirytowana to jak otwarcie flirtują ze swoim adresatem – czyli fankami. Nie sądzę, że to jest tak całkiem ich wina, to raczej kwestia kultury związanej z tym zawodem, gdzie w Korei traktowane jest jako coś normalnego. Widzę w tym też oczywistą rękę wytwórni, by na zakochanych dziewczętach zarabiać, a kontrakt chyba też tego wymaga. A to się objawia choćby wtedy gdy idole przykładowo mówią rzeczy w stylu „[wstaw nazwę fandomu] to moja jedyna kobieta na świecie”. Że już nie… Czytaj więcej »

Xassa
Gość
Xassa

Rany aż mi się przypomniała rzecz z koncertu Mont odnośnie twojego komentarza. Chłopaki losowali pytania aż jeden z nich wylosował: ,, Czy macie dziewczyny? ” Po chwili udawanego zamyślenia odpowiedział, że tak! Część fanek się podjadała, część wyraziła smutek (ale bez żadnego buczenia! Bardziej takie…” OOOCh… :<") Po czym ta osoba dokonczylq: ,, Wy nimi jesteście!" W ciągu tej chwili ciszy jakąś dziewczyna po angielsku z rozczarowaniem rzucila, głośno na całą sale: " Wiedziałam (że to powie) " Generalnie wszyscy razem z nimi zaczęli się śmiać. Ale sama miałam wewnętrzne już po koncercie – po co oni próbują się nam… Czytaj więcej »

Laila5
Gość
Laila5

Mont ❤️ Ja podobne miałam odczucia co do swojego ulta ostatnio. Jongin niedawno miał urodzinki i miał spotkanie z fanami, gdzie palnął gadkę w stylu „jedyną kobietą mojego życia jest exo-l”, a ja o tym się dowiadując złapałam niezłego odczucia cringe’u. Nie sądzę, by zrobił to z własnej woli, bo czuć w tym rękę SM (zwłaszcza po wyjawieniu u Chena narzeczonej z brzuchem), a on sam nie jest aż takim głupcem, w zasadzie to mądry facet, zbyt mądry, by gadać sam od siebie coś takiego. Choć zdaję sobie sprawę, że w szczery sposób bardzo kocha swoje fanki, zwłaszcza po tym… Czytaj więcej »

I like that
Gość
I like that

Bez przeprosin… nie no bez jaj… to jego życie nie ma za co przepraszać.
A ci fani to nie fani, to banda idiotow
Nie jestem fanka EXO, ani Chena ale wkurza mnie coś takiego.

Rose
Gość
Rose

Ten protest wygląda jak moja klasa błagająca nauczyciela by przesunąć sprawdzian z matmy xd

Sayuriss
Gość
Sayuriss

Depczecie zamiast plakatów sprawdziany? 😛

Kinga
Gość
Kinga

Dla ci fani nie są już normalnie .Jak musi się z tym czuć Chen

Arisa^^
Gość
Arisa^^

ZA CO MA PRZEPRASZAĆ?!???

%d bloggers like this: