Chaeyoung z TWICE zabiera głos w sprawie po tym, jak sławny prześladowca Nayeon publikuje jej numer telefonu komórkowego.

1580024535-untitled

Zagraniczny prześladowca Nayeon z TWICE po raz kolejny robi zamieszanie po tym, jak został oskarżony przez JYP Entertainment.

Prześladowca o imieniu Josh publicznie opublikował numer telefonu komórkowego Chaeyoung na Twitterze, ale został on natychmiast usunięty z powodu naruszenia zasad wyciekania prywatnych informacji.

1580025695-333

Chaeyoung podzieliła się z fanami długim komunikatem na ten temat i wyraziła, jak bardzo jest zaniepokojona i zmartwiona tą sprawą.

View this post on Instagram

아무 말 없이 물러 서주기를 바라며 때를 기다리기엔이젠 한계인 것 같습니다. ⠀ 아무 의미 없을수 도 있는 숫자 11개가 배려와 존중이 없는 한 사람을 통해 인터넷에 올라온 순간, 제 휴대폰은 온갖 전화와 문자로 도배되었고 제가 굳이 하지 않아도 될 수고를 겪고 있습니다. 이러한 문제들은 저 뿐만이 아니라 저희 소중한 멤버들, 저희 회사 다른 많은 아이돌 분들 까지도요. ⠀ 아무런 생각없이 그저 관심과 사랑이라고 포장하며 보내는 행동들과 연락들이 얼마나 많은 사람들에게 피로가 되고 불안이 되고 힘듬이 되어 가는지 조금이라도 생각 해보시길 부탁 드립니다. ⠀ 또한 그렇게 꽁꽁싸맨 포장들로 저희를 건강하고 올바르게 관심과 응원과 사랑을 보내주시는 팬분들 까지 욕되게 하진말아 주십시오. ⠀ 전 이러한 문제에 쉽게 흔들리는 사람이 아닙니다. 화를 억누르지 못해 글을 쓰는게 아닙니다. 따끔히 잘못 되었다는걸 정확히 알려주고 싶을 뿐입니다. 부끄러운 행동이라는 걸요. – 채영

A post shared by TWICE (@twicetagram) on

Myślę, że jest limit czekania bezczynnie, licząc na to, że ktoś się temu oprze. Kiedy 11 liczb, które mogą nie być znaczące, zostały opublikowane w Internecie przez kogoś bez szacunku i respektu, mój telefon został zalany wszelkimi rodzajami połączeń telefonicznych i SMS-ów, a ja przechodzę niepotrzebne trudności. Problemy te dotyczą nie tylko mnie, ale także naszych członków, a nawet innych idoli w naszej firmie. Proszę, abyście choć trochę zastanowili się nad tym, ilu ludzi jest wyczerpanych, niespokojnych i mają trudności z powodu waszych bezmyślnych działań i kontaktów, które jedynie pakujecie jako zainteresowanie i miłość. Nie wyrządzajcie też zniewagi naszym fanom, którzy dają nam zdrowe, odpowiednie wsparcie i miłość. Nie jestem typem osoby, którą łatwo wstrząsnąć i nie piszę tego, ponieważ nie mogę kontrolować mojego gniewu. Chcę tylko, żebyś poznał swoje błędy. Takie działania są haniebne.

Źródło: 1

Co sądzicie o słowach Chaeyoung?

Edytor: Grazia

13
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Flejka23XassaDraxMaderArtur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TERO
Gość
TERO

w Korei tak trudno zmienić numer czy co?

I like that
Gość
I like that

Może lubią jak fani do nich wypisują sms czy dzwonią.

Hiri
Gość
Hiri

Nie chodzi o to czy trudno numer zmienić czy nie. Nie chodzi też o to, że lubią jak ludzie do nich wypisują czy nie. Czy tak trudno zrozumieć jednoznacznie potępiający wydźwięk wiadomości Chaeyoung? Numer pewnie jest łatwo zmienić ale po co? Dlaczego przez kogoś masz robić coś takiego, bo ten nie umie uszanować twojej prywatności.

TERO
Gość
TERO

-sława
-prywatność
wybierz jedno

Annn
Gość

Sława to nie wykradanie prywatnego nr telefonu

TERO
Gość
TERO

sorry bardzo ale kazdy kto chce zostac gwiazda musi liczyc sie z tym ze ktos bedzie probowal wykraść zdjecia czy inne dane(i tak dobrze ze jeszcze nie wyciekły zadne zdjecia^:^).
Taka cena popularnosci 🙂

Annn
Gość

Noo tak, ale są granice i mam nadzieję, że kto się tym szybko zajmie.

TERO
Gość
TERO

koreanski rzad/policja ma sie tym zająć? XDD ja tylko przypomnę ze w korei nie moga sobie poradzic z ukrytymi kamerami w publicznych toaletach… XDDD

Artur
Gość
Artur

A czy przypadkiem nie wyciekło jakieś zdjęcie Sany? Jestem nowym fanem TWICE, ale ostatnio widziałem na yt filmik o tym że Sana na instagramie bodajże dała posta o tym, że jakieś zdjęcie z jej telefonu(?) trafiło do internetu, a ona wcale go nie wstawiała nigdzie.

Mader
Gość
Mader

Bardzo nie podoba mi się takie przyzwolenie i akceptacja bezczelnego i chamskiego zachowania. A może to jej 86 numer i ma dość? Wiadomo, że osoba publiczna, sławna, nie może liczyć na takie samo życie jak przeciętny człowiek, ale bez przesady. Gapienie się na jego zdjęcie przed snem to nie to samo co wysyłanie do niego smsów.

Flejka23
Gość
Flejka23

Popieram, pewnie chcą, żeby tylko było głośno o tych mizernych dziewczynach i tyle. Czekać aż jyp wymyśli jakiś psycho fanów itzy, żeby o nich było głośno…

Drax
Gość
Drax

Bardzo mnie ciekawi jak on zdobył jej nuner. Musiał mieć jakieś dojście w wytwórni bo nie widze innej możliwości. Uswiadomcie mnie jesli sie myle

Xassa
Gość
Xassa

Najbardziej obłąkane sasaengi typu jego często zdobywają numery swoich idoli, zatrudniając się w sieciach komórkowych, u których idol na podpisany abonament. Niektórzy też pracujący u operatorów i posiadający taka wiedzę chętnie sprzedają to na rynku wtórnym. Normalni fani często sobie nawet nie zdają sprawy jak rzeczy o idolach potrafią krążyć w prywatnych grupach z ograniczonym dostępem tylko dla „najwierniejszych” fanów. Właśnie z takowych sprzedaży też w razie skandali to z takich grup wypływają zdjęcia, jak idol idzie gdzieś za rękę z kimś, czy się z kimś spotkał, co zrobił, co kupił – bo już nie jest godny „ochrony” grupy, bo… Czytaj więcej »

%d bloggers like this: