Dara ujawnia, jak niepotrzebnie czuła się w 2NE1.

1579003879-20200114-dara

Dara płakała, mówiąc o tym, jak niepotrzebnie czuła się jako członkini grupy 2NE1.

W 4 odcinku Video Star ukazał się specjalny program o zmartwieniach gwiazd. Dara otworzyła się, ujawniając swoje zmartwienia:

Wszystko jest trudne, ale kiedy grupa się rozpadła i zostałam sama, przeżyłam naprawdę ciężki okres.

Wyjaśniła, że nie czuła, by jej talent pasował do innych członków 2NE1, mówiąc:

Zdałam sobie sprawę, jak głupia byłam po rozwiązaniu zespołu. Kiedy byłyśmy promowane, myślałam, że nie jestem potrzebna w zespole. Dziewczyny miały tak utalentowany wokal, że pomyślałam, że jeśli zaśpiewam więcej, to zaszkodzi grupie, więc nie bardzo mi się to podobało. Po rozpadzie nie wiedziałam, co robić w przyszłości, więc myślałam bardzo negatywnie przez 2-3 lata.

1580825443-20200104-dara2

Dara kontynuowała:

Kontakt między mną a ludźmi, których znałam w przeszłości, został przerwany, więc mieszkałam w naprawdę ciemnym miejscu przez 2 lata. W pewnym momencie byłam szczęśliwsza. Cieszę się, że niewielu ludzi, którzy stali przy mnie, to naprawdę moi ludzie.

Co sądzicie o słowach Dary?

Edytor: Grazia

Źródło: 1

 

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Kiritotell me your wishPatiI like that... Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mizzu
Gość
Mizzu

Uwielbiam Darę i często ubolewałam jak ją traktowali, sam YG powiedział, że jest w sumie nie potrzebna w 2ne1, bo nie ma takiego talentu jak reszta. Kocham jej delikatny głos i strasznie lubiłam jej części. Mam nadzieje, że kiedyś wrócą jaki 2ne1.

...
Gość
...

Dara zawsze jest promyczkiem słońca, więc dla niektórych może być ciężko uwierzyć że będąc w zespole przeżywała ciężkie chwile. Może i nie ma ona dużej skali głosu, ma ją raczej poniżej przeciętnej, ale ma dosyć charakterystyczny głos, który sprawiał, że często to jej linijki były moimi ulubionymi z piosenek 2NE1. Wiem, że ludzie odnajdywali ją głównie jako tą piękną w zespole, ale to ona miała tą figlarną osobowość, która dodawała jej uroku. Dziewczyna zawsze lśniła w programach telewizyjnych i w radiu.

I like that
Gość
I like that

Jak dla mnie to Dara ma lepszy Wokal np od BOM.
Szkoda że YG w nią nie uwierzyli, jej solo naprawdę by się dobrze sprzedało.

Pati
Gość

Głos miała charakterystyczny choć faktycznie jego ‚skala’ była przeciętna ale nadrabiała to osobowością i urokiem 🙂

tell me your wish
Gość
tell me your wish

Gdyby tak patrzeć na line distributions, faktycznie dla YG była niepotrzebna. Popatrzcie na Gotta Be You. CL i Minzy mają powyżej minuty, Bom nie ma ale jej brakowało (9 sekund jej brakowało, pff dla Bom to nic), a ona 20 sekund. Niby ma swoje 10% w piosence, ale patrząc na CL, Minzy i Bom to ona w naszym odczuciu ma 1%, może 1,5%? Ja rozumiem że ona nie była Main Vocalist czy Lead Vocalist, ale prosze, dawanie jej 20 sekund, podczas gdy reszta ma powyżej minuty to jest żart, oczywiście nie wspominajmy już o piosenkach CL & Friends czy nawet… Czytaj więcej »

Kirito
Gość
Kirito

Mi tam super śpiewała i tańczyła 2ne1 to był super zespół muzyczny 4 osoby

%d bloggers like this: