Reporterka Ellen Degeneres krytykuje „Parasite” i żartuje o Bong Joon Ho.

1581528523-ellen

Reporterka MyDaily skrytykowała prowadzącą talk show Ellen Degeneres za spoilerowanie Parasite w swoim programie.

11 lutego na oficjalnym talk show Ellen na kanale Youtube przesłano film zatytułowany Ellen Texted Bong Joon Ho a Nude Photo, and He Hasn’t Responded. 

Zobacz poniższy klip z napisami.

Podczas transmisji Ellen mówiła o Oscarach i powiedziała, że wysłała tłumaczowi Bong Joon Ho wiadomość tekstową, który z kolei przekazał tę wiadomość Bong Joon Ho, który odpowiedział. Następnie zażartowała o wysłaniu nagiego zdjęcia do reżysera i stwierdziła, że nie otrzymała na nie odpowiedzi.

Chociaż wielu koreańskich internautów wyraziło dyskomfort z powodu żartu, więcej osób było wściekłych, że Ellen zaspoilerowała film, wyjaśniając fabułę. Internauci skomentowali:

Jestem prawie pewien, że nawet nie obejrzała filmu …

Problematyczne jest to, że spoilerowała historię.

Ellen mówi bez zastanowienia. Zapytała nawet BTS na swoim koncercie, czy spotkali się z fanami. Absolutnie żadnych manier

Co sądzicie o zachowaniu tej reporterki?

Edytor: Grazia

Źródło: 1

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
mader79SkyzaarLaila5 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Laila5
Gość
Laila5

Interesujące. Przypomniała mi się sytuacja, kiedy Jongin wyznał, że w ramach SuperM był bardzo rozczarowany wywiadem u niej. Mówił, że pod tą okazję specjalnie podszkolił angielski czekając aż się wypowie o interesujących sprawach, a ona tylko o tym, „czy wszyscy jesteście singlami? xdxdxdxdxdxd”. Wiedząc jak Jongin potrafi w piękny sposób o różnych kwestiach się wypowiadać w wywiadach musiał czuć ciarki żenady w kontekście tego typu pytań, co sugerował nieustanny uśmieszek na jego twarzy w stylu „co ja tu k*wa mać robię?”. Teraz znowu widzę, że jednak Ellen nie jest w porządku i mentalnie widać tu buractwo i poziom dziennikarzy z… Czytaj więcej »

zaar
Gość
zaar

Nie widzę tutaj nic strasznego, szukanie wszędzie obrazy jest zmorą naszych czasów.

Sky
Gość
Sky

Masakra, nie zrobila nic złego. Jak można siłę wyszukiwać problemu ? ehhhh

mader79
Gość
mader79

Ellen zawsze miała cięty język i specyficzne poczucie humoru. Więc jej wypowiedzi i pytania nie są niespodzianką. Po jej programach nie spodziewam się dogłębnych analiz tekstów piosenek ani pytań na temat ekonomi i gospodarki Korei Południowej. A że w Korei o pewne rzeczy się nie pyta ani nie porusza publicznie pewnych kwestii ze względów kulturowych to faktycznie mogło to niektóre nieprzyzwyczajone osoby poruszyć.

%d bloggers like this: